Zamknij

Bądźcie hojni dla Janka Walosa - apeluje Jerzy Górski na finale akcji "Lato w mieście"

16:52, 12.08.2021 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 16:58, 12.08.2021
Skomentuj

Dziś na Bulwarze Nadodrzańskim do wieczora trwa finał akcji "Lato w mieście" organizowanej przez Jurka Górskiego pod hasłem "Ruch to zdrowie". Przy okazji można pomóc niepełnosprawnemu głogowianinowi Jasiowi Walosowi, który jest głównym bohaterem tej imprezy.

Jerzy Górski realizuje swoją ideę promowania sportu dla każdego i zdrowego stylu życia. W ramach akcji odbyło się sześć spotkań. Tym razem na Bulwarze Nadodrzańskim. To impreza dla mieszkańców Głogowa i nie tylko, bo okazuje się, że przyjeżdżają także nasi sąsiedzi z Legnicy czy Lubina albo Polkowic. - Ludzie się tu bawią i dobrze, bo ruch to zdrowie. To jest nasze przewodnie hasło - mówi Jerzy Górski.

To jest szósta finałowa już edycja jego cyklicznej imprezy "Lato w mieście". Są różne urządzenia do sportu i do zabawy, są różne konkurencje. W nagrodę można dostać pamiątkowe medale z Crossu Straceńców. - O godz. 18.30 zapraszam najmniejszych na cross straceńców, również będą medale. Przede wszystkim liczy się zabawa - zapewnia Górski.

Głównym bohaterem tej imprezy jest Jan Walos, który zbiera fundusze na kolejną operację. Prawdopodobnie odbędzie się ona w listopadzie. - Głogów stanął na wysokości zadania, już jest zebranych ponad 50 proc. funduszy. Więc jeśli gdzieś zobaczycie akcję dla Jasia Walosa, to bądźcie hojni - prosi Jerzy Górski.

Sponsorem strategicznym tej imprezy jest KGHM Polska Miedź, a także m.in. gmina miejska Głogów i Miejskie Centrum Wspierania Rodziny. Wszystko jest za darmo i można się bawić na maksa.

RED

(Grażyna Hanuszewicz)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%