Zamknij

Zapraszają na wspólne treningi przed startem w biegu o Lampkę Górniczą

08:34, 03.09.2021 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 08:34, 03.09.2021
Skomentuj

Bieg o Lampkę Górniczą to uliczne zawody z długoletnią tradycją związaną z obchodami barbórkowymi. Warto więc odpowiednio się do niego przygotować. Pracownicy, wolontariusze KGHM, biegacze z klubu ZG Run i Stowarzyszenie Niedźwiadki Biegają zapraszają mieszkańców Zagłębia Miedziowego do wspólnych treningów oraz startu!

Bieg o Lampkę Górniczą odbędzie się 7 listopada, dlatego wciąż jest czas, aby odpowiednio się do niego przygotować.  Jak podkreślają sportowcy, najważniejsza jest dyscyplina i stały rytm treningowy. Dlatego biegacze zapraszają do serii wspólnych treningów. Pierwszy z nich odbędzie się już w przyszły poniedziałek w lubińskim parku militarnym. Środy zarezerwowane są na trening w parku linowym w Głogowie, natomiast amatorzy biegania z Legnicy mogą rozpocząć przygotowania w piątek w lasku złotoryjskim.

Zajęcia przygotowane są zarówno dla doświadczonych biegaczy ale przede wszystkim dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Każdy, kto stawi się na pierwszym treningu w wybranej lokalizacji, otrzyma specjalna rozpiskę treningową dostosowaną do swojej formy.

Harmonogram treningów - początek o godz. 18.30. Lubin, Park Militarny - 6, 20 września i 4 października. Głogów, Park Linowy - 8, 22 września i 6 października. Legnica, Lasek Złotoryjski - 10, 24 września i 8 października. Każdy, kto stawi się na treningu otrzyma specjalną rozpiskę jak ćwiczyć, przygotowaną przez profesjonalnego trenera lekkoatletyki.
RED

(Grażyna Hanuszewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%