Zamknij
REKLAMA

Wrotkowisko w O.K. PARK-u jest już otwarte i zaprasza głogowian!

20:43, 17.05.2023 . Aktualizacja: 23:26, 17.05.2023
Skomentuj

Z wrotowiska można korzystać codziennie do godziny 21. To doskonała okazja, aby zaznać trochę ruchu w mieście.

Atrakcja upragniona zwłaszcza przez fanów lodowiska! Jednak jazda na wrotkach jest nie tylko świetną formą aktywności fizycznej, spędzenia czasu z przyjaciółmi, a także wyskoczenia gdzieś w Głogowie, ale także może dostarczyć wiele radości i korzyści!

Jazda na wrotkach przede wszystkim wymaga zaangażowania wielu mięśni, co przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej i ogólnego wzmacniania ciała. Jest to świetny sposób na spalenie kalorii i poprawę kondycji. Jest to połączenie ciekawego spędzenia czasu wolnego z przyjaciółmi wraz z dbaniem o zdrowie!

Bezpieczna zabawa na wrotkowisku

Podczas gdy jazda na wrotkach może być niezwykle satysfakcjonująca, ważne jest również rozważenie bezpieczeństwa podczas uprawiania tej aktywności! Na wrotkowisku możesz kontrolować swoje otoczenie i tempo jazdy. Możesz dostosować swoje ruchy do własnych umiejętności i wygodnie eksplorować różne techniki jazdy na wrotkach.

Na wrotkowisku jest mniej osób, a także jest odizolowane od ruchu drogowego, co zmniejsza prawdopodobieństwo niebezpiecznych sytuacji. Mimo że jazda na wrotkach na wrotkowisku jest bezpieczniejsza niż w mieście, ważne jest również stosowanie odpowiedniego sprzętu ochronnego, który oczywiście można wypożyczyć w O.K. PARK-u.

Nowości na wrotkowisku O.K. PARK

W tym roku na Wrotkowisku O.K. PARK dzieje się jeszcze więcej. Rozbudowano ofertę o automaty do gier, a także kuleczkowe lody Mini Melts. Wrotkowisko powinno zaciekawić zwłaszcza wycieczki klasowe, ponieważ oprócz samej atrakcji sportowej klasy mogą skorzystać z oferty pizzerii.

Amatorzy wrotek również mają szansę, ponieważ w tym sezonie planowany jest cykl spotkań z instruktorem - Izą Kuźniar. Jest to okazja do nauki oraz poznania ciekawych trików. Planowane są także inne ciekawe wydarzenia, dlatego warto śledzić profil O.K. PARK-u na Facebook’u

(materiał partnera)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%