Zamknij
REKLAMA

Znajdź drogę do kariery z CKiW OHP w Oleśnicy!

15:51, 19.05.2023 . Aktualizacja: 15:52, 19.05.2023
Skomentuj

Jeśli skończyłeś 14 rok życia, a nie ukończyłeś 18 lat, zapraszamy do uzupełnienia wykształcenia i zdobycia kwalifikacji zawodowych w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy!

W ramach nauki w CKiW młodzi ludzie kształcą się i odbywają praktykę w wybranym przez siebie zawodzie, łącząc naukę z pracą. Organizujemy naukę w klasach: VII i VIII Szkoły Podstawowej i trzyletniej Szkole Branżowej I stopnia.

Kształcimy w zawodach: kowal, fryzjer, kucharz, cukiernik, piekarz na własnych warsztatach szkoleniowych. Jeśli szukasz praktyk w innym zawodzie pomożemy Ci je znaleźć!

Według swoich potrzeb możesz wybrać dwie formy kształcenia:

FORMA STACJONARNA (INTERNAT): zapewniamy bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, a także całodobową opiekę wychowawców w internacie.

FORMA NIESTACJONARNA: umożliwia uczestnikom mieszkającym na miejscu naukę w szkole zawodowej oraz praktykę zawodową w CKiW.

Nasi uczestnicy to pracownicy młodociani (otrzymują wynagrodzenie, ubezpieczenie w ZUS, urlop wypoczynkowy oraz zaliczenie stażu pracy). Posiadamy własne warsztaty szkoleniowe do odbywania zajęć praktycznych. Dysponujemy: siłownią, pracownią informatyczną, salą kinowo -widowiskową.

U nas nie ma mowy o nudzie, z nami rozwiniesz swoje pasje i uzdolnienia. Nauczysz się jak żyć ciekawie, zdrowo i odpowiedzialnie. Umożliwimy Ci również kontakt z rówieśnikami z innych krajów, poznanie innych kultur, odbywanie zagranicznych staży i szkoleń poprzez realizowanie projektów europejskich tj. Erasmus +, Europejski Korpus Solidarności i inne. Nasza siedziba mieści się w Zamku Książęcym w Oleśnicy. Odwiedź naszą stronę i sprawdź ofertę rekrutacyjną!

Szczegółowe informacje o rekrutacji: www.ckiw-olesnica.ohp.pl zakładka Rekrutacja.

Koniecznie znajdź nas na Facebooku https://www.facebook.com/ckiwolesnica i sprawdź co się u nas dzieje na co dzień!

 

(artykuł partnera)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%