Zamknij
REKLAMA

Chrobry zagra z Górnikiem Łęczna!

00:00, 27.05.2023 art. sponsorowany

Chrobry Głogów w najbliższej serii gier zmierzy się przed własną publicznością z Górnikiem Łęczna. Gospodarze czysto teoretycznie uczestniczą jeszcze w walce o awans do barażów, jednak szanse są niewielkie. Jak zaprezentuje się Chrobry w swoim ostatnim meczu przed własną publicznością? 

Nadzieja umiera ostatnia 

Chrobry w poprzednim sezonie do samego końca rywalizował w walce o awans do Ekstraklasy. Można nawet powiedzieć, że głogowianie byli o włos, aby pokonać koronę Kielce i występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Obecna kampania dla piłkarzy i kibiców tego zespołu była jednak bardziej skomplikowana. W tym momencie gospodarze plasują się dopiero na 9. miejscu w tabeli i mają w dorobku 42 wywalczone punkty. Matematycznie nadal istnieją szanse na awans tego zespołu do sekcji barażowej, jednak Arka i Stal Rzeszów muszą zanotować komplet dwóch porażek, a Chrobry wygrać obie rywalizacje. 

W najbliższej serii gier Chrobry przed własną publicznością zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem zespołu z Głogowa. Ogólnie historycznie te drużyny spotkały się do tej pory 5 razy. W tym czasie oba zespoły zanotowały po 2 zwycięstwa, a w 2020 roku spotkanie w Głogowie zakończyło się remisem. 

Górnik Łęczna bezpieczny w walce o utrzymanie 

Górnik Łęczna aktualnie plasuje się na 11. pozycji w tabeli, więc traci 3 oczka do Chrobrego Głogów. W tym momencie można jednak już powiedzieć, że piłkarze tego zespołu nie są zagrożeni walką o utrzymanie ani również awansem do Ekstraklasy. Górnik ma odpowiednio 8 punktów przewagi nad strefą spadkową, a także 8 oczek straty do miejsc gwarantujących udział w barażach. Tym samym piłkarze tego zespołu do ostatnich meczów mogą przystąpić na pełnym luzie. Pozostała im tak naprawdę rywalizacja o większe premie meczowe za zwycięstwo i lepszą pozycję w tabeli. 

Górnik Łęczna podejdzie do tego spotkania po serii 3 kolejnych meczów bez porażki na koncie. Zakłady sportowe bez zwątpienia zwrócą uwagę na lepszą dyspozycję tego zespołu, ponieważ z 5 poprzednich rywalizacji tylko raz schodzili z boiska pokonani. PZBuk oferta na to spotkanie jest już gotowa. 

Analiza przebiegu spotkania 

Faworytem najbliższej rywalizacji Chrobrego z Górnikiem Łęczna jest ekipa gospodarzy. Głogowianie na przestrzeni ostatnich tygodni mieli jednak problemy z wygrywaniem przed własną publicznością. Na koncie tego zespołu znajduje się tylko jedno zwycięstwo w 6 poprzednich rywalizacjach i mu tutaj o triumfie z ostatniej kolejki przeciwko Skrze Częstochowa. Analizując występy tej drużyny przed własną publicznością, warto zwrócić uwagę na to, że 6 kolejnych meczów zakończyło się wynikiem bez bramki z obu stron. Tym samym na podstawie oferty polskich zakładów bukmacherskich, moim zdaniem mecz zakończy się jako brak wyniku btts. Więcej propozycji znaleźć można na stronie takiej jak pzbuk.pl. 

Więcej o ostatnim meczu Chrobrego pisaliśmy na naszej stronie w specjalnym podsumowaniu. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95 

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%