We wtorek (25.04) wybrano dwóch nowych członków rady sołeckiej w wyborach uzupełniających we wsi Sobczyce. Po rezygnacji dwóch członków rady zgodnie z wolą mieszkańców do obecnej rady jednogłośnie weszli Pani Krystyna Filipowicz oraz Pan Roman Iziennicki. – Gratuluję nowym członkom rady sołeckiej i życzę owocnej pracy na rzecz sołectwa Sobczyce – mówi wójt gminy Kotla Łukasz Horbatowski.
(Źródło: UG Kotla)

Kolejny pijany za kółkiem
Szkoda chłopaka, i jeszcze siedział na dołku, nic tylko sam zrobił sobie prezent na wielkanoc ...miał jaja...I to spore..
Nowy...
04:01, 2026-04-04
Kasa z KPO dla szpitala w Głogowie
Na studia zabrakło że znowu potrzeba
Głos
00:53, 2026-04-04
Ogromne pieniądze dla restauratorów z Głogowa
Ciąg dalszy KPO dla restauratorów a gdzie obywatele Precz z Polityką PO
Głos
00:49, 2026-04-04
Ogromne pieniądze dla restauratorów z Głogowa
W razie problemów jak covid ucieknie na motorówce 🤣
Jarek
21:11, 2026-04-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz