Zamknij

Zawody i zabawy na Dzień Dziecka w Gaworzycach. Dojazd zapewnia gmina

15:51, 31.05.2023 . Aktualizacja: 15:52, 31.05.2023
Skomentuj

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zaproszone są do Parku w Gaworzycach na Dzień Dziecka (1.06.). To coroczna tradycja, na której każdy znajdzie coś dla siebie.

Na gaworzyckim Dniu Dziecka zapowiedziana jest obecność strażaków z OSP Gaworzyce. Pokażą oni sprzęt specjalistyczny. Będzie też Turniej Strzelecki o Puchar Radnych i wiele innych aktywności sportowych. Najmłodsi będą mogli wyskakać się na dmuchanym zamku lub pobawić się w modelowanie zwierzątek z balonów, którego nauczy animator. Przewidziane jest także malowanie twarzy i puszczanie baniek mydlanych. Dzień pełen wrażeń uwiecznimy w fotobudce, w której będzie można zapozować w zabawnych kostiumach.

Na pikniku nie może zabraknąć też czegoś smacznego. Na wszystkich będzie czekał grill z pieczeniem kiełbasek oraz słodkości: lody, gofry, wata cukrowa i popcorn. Gmina zapewnia też dojazd autobusowy na wydarzenie. Pierwszy kurs pojedzie przez miejscowości Korytów, Grabik, Śrem, Witanowice, Kurów Wielki, Dalków, Gostyń i Mieszków. Drugi kurs przebiegnie przez Wierzchowice, Kłobuczyn, Koźlice i Dzików. Możliwy będzie też powrót autobusem po wydarzeniu o godzinie 18.

(Źródło: UG Gaworzyce)

 

 

 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%