W piątek ( 21.06) w Grębocicach tradycyjnie odbył się piknik „Znowu są wakacje”, w którym wzięło udział ponad setka dzieci wraz rodzicami i dziadkami. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: animacje, malowanie twarzy, strażacki tor przeszkód, zjeżdżalnia i zabawy muzyczno-ruchowe.
Ponadto były lody dla ochłody, kiełbaski z grilla, popcorn i lemoniada. Na koniec wśród uczestników zostały rozlosowane nagrody.
Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej i Kulturalnej, Sołtys, Rada Sołecka, Ochotnicza Straż Pożarna wraz z Kobiecą Drużyną Pożarniczą oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Grębocic. Projekt sfinansowano z budżetu Gminy Grębocice oraz Powiatu Polkowickiego
Żródło ( UG Grębocice)
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
Kim jest?? Kiero kogo??
Xxx
13:27, 2026-06-22
KGHM strategicznym sponsorem Re_Mind
Za dużo pieniędzy macie? Szaleństwo na bzdetach. Szpitale sponsorować a nie kongresy. Mo ...winy wpi...ą te mercosure wasze i chorubska się szerzą kto to będzie leczył ?
Rozdawnictwo
13:01, 2026-06-22
Przyszła pani psycholog ściga się teraz Mercedesem
To dobrze bo zawsze na sportowo biegne do klopa po ostrym kebsie i marwie sie czy zdarze , wowczas pomoc jest bardzo potrzebna ,jak co bede dzwonic w trakcie🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Oooo
12:36, 2026-06-22
Głogów sprzeda działkę za 134 zł
pies kopal dzialke glogow moze sie budowac az do palacu w Zukowicach tylko jedno pytanie skad oni maja na starym miescie grunty czyzby ksiadz zmienil wyznanie i dziura wraca do miasta
jo
12:02, 2026-06-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz