Zamknij

Modernizacja świetlicy w Kamionie. Podpisano umowę na dokumentację projektową

13:43, 18.03.2025 Aktualizacja: 13:50, 18.03.2025
Skomentuj

Gmina Żukowice podpisała umowę na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla remontu i docieplenia budynku świetlicy w Kamionie. Inwestycja obejmuje szereg działań, które poprawią funkcjonalność oraz efektywność energetyczną obiektu.

W ramach projektu przygotowana zostanie dokumentacja niezbędna do uzyskania odpowiednich pozwoleń i opinii, a także zaplanowane zostaną prace związane z dociepleniem budynku oraz remontem wnętrz. Projekt uwzględnia także instalację klimatyzacji oraz wentylacji, co zapewni komfort użytkowania obiektu przez mieszkańców.

Pełna realizacja inwestycji będzie możliwa po pozyskaniu środków zewnętrznych. Dzięki tym pracom, świetlica w Kamionie zyska nowoczesny wygląd i stanie się bardziej funkcjonalnym miejscem, w którym użytkownicy będą mogli korzystać z lepszych warunków.

źródło: [ gmina Żukowice]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%