Jesienne warsztaty stroikowe w Borku – kreatywność i świetna atmosfera
W środę, 22 października, w świetlicy w Borku odbyły się pierwsze z dwóch zaplanowanych warsztatów tworzenia stroików. Pod czujnym okiem Kasi Machoty i Czesi Sławińskiej uczestniczki z ogromnym zaangażowaniem projektowały i własnoręcznie wykonywały barwne kompozycje z igliwia, kwiatów i dekoracyjnych dodatków.
Nie zabrakło twórczej energii, radości i dobrej atmosfery – to wszystko sprawiło, że popołudnie upłynęło w niezwykle miłej i inspirującej aurze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział, a już w piątek, 24 października, zapraszamy na drugą odsłonę warsztatów stroikowych – tym razem w świetlicy w Turowie!
Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Głogów Gmina Głogów Sołectwo wsi Borek Głogów

źródło: [gmina Głogów]
Dziecko potrącone na chodniku przez hulajnogę
Narozrabiać i spe4dol1ć... Jakie to teraz modne. Chłopaczki bez jajec.
TeDe
22:09, 2025-10-24
Głogowska droga imienia Chopina gra na nerwach
Jezdnia jest w opłakanym stanie, po obu stronach parkują samochody, a mimo tego kierowcy "nagminnie nadużywają prędkości" . No to strach pomyśleć, co się będzie działo po remoncie.
Twójnick
20:44, 2025-10-24
Zimne kaloryfery na części Śródmieścia w Głogowie
Ludzie! Jeszcze się dobrze sezon nie rozpoczął a już awaria. Za co my płacimy takie ciężkie pieniądze .
Xx
18:58, 2025-10-24
Głogowscy seniorzy chcą mieszkać w TBS-ie
To młodzi bez szans na kredyt czekają lata na tbs a emeryci sprzedają mieszkanie w którym wychowali dzieci i poszły w świat,są mieszkania na parterze niech sobie kupią, a nie że jeszcze kasa zostaję, żenada
Jasne
15:27, 2025-10-24
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz