W Kromolinie odbyła się II Biesiada Kulturalno-Samorządowa gminy Żukowice. Wydarzenie po raz kolejny zgromadziło mieszkańców, przedstawicieli samorządu oraz lokalnych działaczy, stając się świętem integracji, tradycji i wspólnego spędzania czasu.
Organizatorzy przygotowali spotkanie z myślą o pielęgnowaniu lokalnych zwyczajów, promowaniu kultury oraz wzmacnianiu sąsiedzkich relacji. Nie zabrakło wspólnych rozmów, śpiewów i tańców, a całości towarzyszyła radosna i serdeczna atmosfera sprzyjająca międzypokoleniowej integracji.
– Cieszę się, że ubiegłoroczna inicjatywa tak wspaniale się przyjęła i staje się naszą nową, gminną tradycją – podkreślił Krzysztof Wołoszyn, wójt gminy Żukowice. – Kolejny raz udowodniliśmy, że potrafimy być razem, wspólnie się bawić i dbać o to, co dla naszej społeczności jest najważniejsze – dodał.
Na zakończenie organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za obecność oraz wspólnie spędzony czas, podkreślając, że takie wydarzenia budują poczucie wspólnoty i wzmacniają lokalne więzi.
źródło: [gmina Żukowice]
Wielki plan dla Ostrowa Tumskiego
Super plany trzymam kciuki ,niech się Głogów rozwija brawo Prezydent
Konik polny
17:53, 2026-05-25
Wielki plan dla Ostrowa Tumskiego
Układ budynków koszmarny no i brak parkingów. Zróbcie 1/3 mniej zabudowy, a więcej przestrzeni
122
17:52, 2026-05-25
Wielki plan dla Ostrowa Tumskiego
Do Daro ja napisałem ze cała Odre pogłebiac nie tylko odcinek w Głogowie naucz sie czytac ze zrozumieniem
Ja
17:40, 2026-05-25
Wielki plan dla Ostrowa Tumskiego
Wizualizacja wspomagania AI . Budynki kiepsko zaprojektowane to wygląda żałośnie. 👎
Aaaa
16:30, 2026-05-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz