Przywieźli trzynaście medali z mistrzostw województwa. Co za wyczyn!

07:31, 20.05.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:31, 20.05.2019

W sobotę (18.05) w Nowej Soli odbyły się 22. Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Dzieci w judo. Na turnieju znakomicie zaprezentowali się zawodnicy UKS "Sparta" Sława, którzy w bardzo ciężkich bojach wywalczyli sześć złotych, dwa srebrne i pięć brązowych medali.

W klasyfikacji drużynowej sławianie zdobyli okazały puchar za zajęcie 3. miejsca. Złote medale zdobyli: Bartosz Łuczyk, Julia Szymanowska, Emilia Leszczyńska, Alex Frącek, Bartek Wieczorek, Oliwier Budnik. Srebrne: Filip Ciesielski i Paweł Hewusz. Brązowe: Elisa Schudaj, Roksana Grób, Antoni Krzyśków, Michalina Gorczyńska, Pascal Surma. Czwarte miejsca przypadły Zofii Krzyśków, Zuzannie Wieczorek, Kryspinowi Kaczor, Marcelemu Łuczyk, Natalii Hewusz. Piąte miejsca: Sebastian Mazur, Bartek Mazur, Marcin Grób, Wojciech Żołopiński, Antoni Walkowiak. Fed