Dzieje sięFotoGłogów

Takie bryki dla Chrobrego! Nowy sponsor w głogowskim klubie6 min na czytanie

Chrobry Głogów zyskał mocne wsparcie topowej sieci sprzedaży samochodów. Od derbowego meczu z Miedzią Legnica marki Hyundai i Grupa Gezet będą jednymi z najbardziej eksponowanych na naszym stadionie. Inaugurujemy w ten sposób zupełnie nowy model współpracy biznesowej z naszym klubem. Poza standardowymi świadczeniami reklamowymi w zamian za udostępnienie na potrzeby Chrobrego wysokiej klasy trzech samochodów marki Hyundai: jeden SUV model Tucson i dwa typu hatchback i30, klub będzie eksponował przekazane samochody podczas meczów przy Wita Stwosza 3 oraz korzystał z nich podróżując po całej 1-ligowej Polsce. W ten sposób na kolejny rok mocno wiążemy ze sobą klubowy herb i znaki firmowe naszego nowego sponsora.

Uroczyste podpisanie umowy i prezentacja nowych samochodów odbyła się na stadionie Chrobrego. – Chcemy wspierać tak fajny klub. Lubimy sport, lubimy piłkę nożną – mówił Łukasz Stachowiak, nowy sponsor Chrobrego, który deklarował, że nie raz, nie dwa pojawi się na stadionie pomarańczowo-czarnych, by dopingować drużynę. Trzyma za nią kciuki, bo przecież jutro (11.04.) derby z Miedzią Legnica.

Zbigniew Prejs, dyrektor sportowy Chrobrego, podkreślał, że załatwienie formalności nie trwało długo, bo raptem kilka tygodni. – Dla naszego klubu to prestiż – zaznaczał. Głogowski klub jest jednym z nielicznych w 1.lidze, które mogą korzystać z takiego wsparcia.

Oczywiście nie mogło zabraknąć też prezydenta Rafaela Rokaszewicza. Ten usiadł nawet za kółko. – Cieszę się, bo za klubem kilka miesięcy pracy w trudnych czasach – epidemii koronawirusa. Trzeba jasno powiedzieć, że w tym czasie Chrobry pozyskał wielu sponsorów. Głównie lokalnych, ale z tego należy też być zadowolonym. Teraz takie duże wsparcie dla klubu logistyczne i wizerunkowy – chwalił Chrobrego prezydent. Samochody będą wykorzystywane przez pracowników pionu sportowego.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się