Dzieje sięGłogów

Agnieszka Lewandowska: Będzie się działo! Przed nami finał WOŚP2 min na czytanie

Agnieszka Lewandowska: Będzie się działo! Przed nami finał WOŚP

W niedzielę (12.01.) 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Datki znów zostaną przekazane przede wszystkim na dzieci. Celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. A potrzeby są ogromne. Potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej – inkubatory, monitory, respiratory i wiele innych urządzeń.

Agnieszka Lewandowska, szef sztabu, informuje, że wolontariusze na ulicach naszego miasta pojawią się o godz. 9. Atrakcji z okazji WOŚP nie zabraknie również w sobotę (11.01.) – będą to „Pozytywne rytmy i mocne uderzenie w Mayday”, czyli połączenie reggae i mocnego rocka. Na scenie zagrają Pozytywna Grupa Bębniarska (Głogów), I-Rey (Wschowa), Alther Ego (Głogów), Fucktory (Głogów) oraz Punk Rock (Głogów).

Radoxim 3

– W Głogowie będzie się działo! – zachęca do udział w charytatywnej akcji Lewandowska. – A wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej środków na fundację WOŚP. Przychodźcie do nas – dodaje.

W niedzielę (12.01.) w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie będą występy sekcji dzieci i młodzieży, cheerlederek. O godz. 13 parada samochodów ulicami miasta. W godz. 10-19 kiermasz w holu, a w godz. 11-19 pokaz i nauka udzielania pierwszej pomocy, o godz. 13.30 wysięgnikowa drabina strażacka. W międzyczasie licytacje. O godz. 20 tradycyjne światełko do nieba. 
Romet od prezydenta? TUTAJ.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się