Artykuł Informacyjny

Bezpłatny kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych1 min na czytanie

Bezpłatny kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych 2

Zapraszamy na bezpłatny kurs języka niemieckiego z zakwaterowaniem dla opiekunek osób starszych. Oferujemy bezpłatny certyfikowany kurs języka niemieckiego z zakwaterowaniem i gwarantowaną pracą lub płatny kurs z certyfikatem oraz zakwaterowaniem w promocyjnej cenie 1000 złotych!

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz działające od 2010 roku oferuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w opiece osób starszych na terenie całych Niemiec. Zapisz się już teraz na kurs językowy i podejmij pracę. Po zakończonym szkoleniu praca w opiece jest zagwarantowana.

Terminy rozpoczęcia : październik 2020. Wymagania: doświadczenie w opiece na osobami starszymi (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób), dobry stan zdrowia. Oferujemy: intensywną naukę języka niemieckiego po 4 godziny dziennie przez 3 tygodnie, atrakcyjne wynagrodzenie na start 4300zł netto miesięcznie, legalne i bezpieczne zatrudnienie, bezpłatne zakwaterowanie na terenie Centrum Językowego Konik w Głogowie, jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów, opiekę i stałe wsparcie koordynatora i lektora. Nie pobieramy żadnej prowizji.

Mamy tylko 40 wolnych miejsc! Czekamy na twoje zgłoszenie Zadzwoń lub wyślij sms o treści: ,,KURS” oddzwonimy i przedstawimy szczegóły tel. 534 603 100, Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz ul. Słowiańska 17/1 67-200 Głogów.

Bezpłatny kurs języka niemieckiego dla opiekunek osób starszych

REKLAMA Zapraszamy na bezpłatny kurs języka niemieckiego z zakwaterowaniem dla opiekunek osób starszych. Więcej informacji tutaj: https://myglogow.pl/bezplatny-kurs-jezyka-niemieckiego-dla-opiekunek-osob-starszych/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Czwartek, 1 października 2020
Podziel się informacją ...

Zobacz inne