Dzieje sięGłogów

Konkurs z MyGlogow! Wybieramy najpiękniejszy ogród, taras lub balkon1 min na czytanie

Konkurs z MyGlogow! Wybieramy najpiękniejszy ogród, taras lub balkon

Pewnie niewielu wie, że w powiecie głogowskim, mamy największe skupisko działek ogrodowych w Europie! Tylko w Głogowie to prawie 3 tysiące działek. Na terenie miejskim funkcjonuje 18 Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Nie tylko tam głogowianie uprawiają ziemię – także w Serbach, Grębocicach, Kluczach… Kulowie, gdzie jest ponad tysiąc działek. O tym, że kochamy zieleń, świadczą też balkony w mieście, które wiosną zamieniają się w prawdziwy ogród. Balustrady uginają się od doniczek pełnych kolorowych, kwitnących kwiatów. Wielu z nas posiada dom zarówno w mieście, jak i w miejscowościach wokół Głogowa. Jedni mają do zagospodarowania kilkadziesiąt metrów kwadratowych ogrodu, inni kilka arów. Pomysłów na to nie brakuje. Jesteście kreatywni? Pewnie tak.


Dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs „Pochwal się swoją architekturą ogrodową”. Jeszcze dziś (14.05.) o godz. 18 na naszym Fanpage’u pojawi się post konkursowy. Tuż pod nim – w komentarzach – wrzucajcie zdjęcia swoich pięknych ogrodów, tarasów czy balkonów. Te, które wzbudzą największe zainteresowanie zbierając najwięcej lajków, zostaną zakwalifikowane do finału. A w nim zostanie powołane jury – nagrodzimy trzy z tych zdjęć. Pierwszy etap konkursu zakończy się za tydzień w piątek (19.05.). Oczywiście wraz z naszymi partnerami Farby Polska Dim Dudek, Radoxim, Farby Kulik Głogów, Kwant, Tartak Grębocice mamy dla Was vouchery!
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się