Artykuł Informacyjny

Łazienka twoich marzeń w zasięgu ręki7 min na czytanie

Łazienka twoich marzeń w zasięgu ręki 4

Fachowe doradztwo jest dziś na wagę złota. A dla Małgorzaty Goc ten biznes to sposób na życie, więc nie ma problemu. Zawsze pomoże. Bo największą radość sprawia jej zadowolony klient.

– To nadal sprawia mi radość! – z uśmiechem na twarzy rozpoczyna historię Małgorzata Goc, która w branży pracuje blisko 20 lat. A jest o czym opowiadać, bo pracę w jednej z głogowskich firm zajmujących się między innymi armaturą łazienkową, zaczęła dość przypadkowo. Ta praca ją pochłonęła i po latach zdecydowała się na to, aby spróbować własnych sił – założyła wraz z mężem własną działalność na urokliwej al. Wolności w centrum miasta. I nie jest trudno tam trafić – to M.G. GOC HYDRAULIKA.

Nie było łatwo na rynku, ale dla chcącego nic trudnego. Najpierw praca w księgowości, jakiś sklep z odzieżą aż… chwyciła książkę telefoniczną i wylosowała numer firmy zaczynający się od literki „Z”. Zadzwoniła..– a po drugiej stronie słuchawki zdziwienie: skąd pani wie, że kogoś potrzebujemy? – wspomina tamte czasy. Tak się udało załapać na etat w firmie ZAKPOL znajdującej się kiedyś przy ul. Długosza. Z przyjemnością wspomina i dobrze mówi o szefie – panu Zbigniewie – który dał jej szansę w branży, która nie do końca była dla kobiet, a szczególnie w tamtych czasach. Później piękne czasy w firmie B&B, gdzie duże wsparcie zespołu i przychylność szefa pomagało iść dalej. – Zaczynałam od handlowca, ale dość szybko awansowałam na kierownika działu sprzedaży. Praca z ludźmi dawała mi dużo radości – nie ukrywa pani Małgorzata. I tak mijał rok za rokiem, aż nagle – po 20 latach – zdecydowała się wziąć los we własne ręce. – Poczułam, że potrzebuje dalszego rozwoju – mówi. Już wcześniej zajęła się projektowaniem łazienek. Po namowach najbliższych zdecydowała się otworzyć wraz z mężem własną działalność. Zdobyte doświadczenie oraz wizje przenieść na al. Wolności, gdzie funkcjonuje od prawie dwóch lat.

Można powiedzieć, że we własny biznes weszła z marszu. Rozmowa z mężem i poważne przedsięwzięcia szybko przeistoczyły się w realną pracę na swoim. – Zawsze powtarzam, że u nas klient jest najważniejszy i nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli praca jest twoją pasją i lubisz to co robisz, to każda strona będzie zadowolona. Każdy zaopatrzy się u nas od zera – czyli wspólnie postawimy dom i wyposażymy od podstaw. Od najmniejszej złączki, po rury i urządzenia grzewcze oraz sanitarne – wymienia to, co można znaleźć u nich w sklepie. Ale najważniejszy, co podkreśla na każdym kroku, jest kontakt z klientem. Pracownicy, którymi się otacza, również wkładają w to całe serce i tak powstała cudowna ekipa, która służy fachowymi radami. – Poświęcamy każdemu klientowi tyle czasu, ile potrzeba. Nie zbywamy. Nie doradzamy, aby tylko sprzedać. Klient musi być zadowolony z obsługi, rozwiązań i zakupów. O to dbamy w szczególności – zaznacza właścicielka M.G. GOC HYDRAULIKA. – Remonty robi się na lata, nie na chwilę, dlatego zwracam uwagę na firmy, z którymi współpracuję. Dobieram takie, które przede wszystkim są polskie, bo cechuje ich naprawdę wysoka jakość. Doceniam również firmy, z którymi współpraca polega nie tylko na zbyciu towaru, ale np. na dobrej gwarancji, pomocy w reklamacjach, serwisie itp. Jako firma – młoda na rynku, ale z doświadczeniem – została uznana najlepszą firmą hydrauliczną w regionie. Zajęli też 3. miejsce w rankingu, jeśli chodzi o łazienki. – Te nagrody są efektem naszej pracy, pasji i podejścia do życia. Praca nie musi być tylko obowiązkiem ale może zamienić się w hobby, które daje ci wielką satysfakcję i chęć do życia i dalszego rozwoju. Można w życiu pogodzić wszystko – naukę, wychowanie trójki dzieci i pracę, która jest dla mnie najważniejsza – mówi pani Małgorzata. – Muszę bardzo mocno podziękować za wszystko mojemu mężowi Rafałowi, który był największym wsparciem i mnie mobilizował. Dziękuję za to, że przy mnie jesteś i mnie mocno wspierasz. Razem zawsze damy radę – wierzy w ich wspólny sukces.
RED

Podziel się informacją ...
  • 126
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne