Artykuł Informacyjny

Legalna praca w Polsce i Niemczech!3 min na czytanie

Legalna praca w Polsce i Niemczech!

Szukasz pracy jako opiekun starszych osób? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy za granicą albo właśnie straciłeś zatrudnienie i szukasz nowego zajęcia? Warto sprawdzić co do zaoferowania ma firma z Lubina „Opieka Inter Job – Opiekunki w Niemczech”.

Opieka Inter Job z siedzibą w Lubinie to znany w naszym regionie i obecny od 12 lat na rynku organizator pracy dla opiekunek w Niemczech, bardzo solidny pracodawca. Dysponuje setkami zleceń, oferuje mnóstwo różnych możliwości, legalne zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie i bardzo dobrą płacę. Obecnie poszukuje chętnych do pracy także z terenu naszego miasta i jego okolic. Ma wiele ciekawych propozycji dla osób, które właśnie szukają pracy, są w nagłej trudnej sytuacji i chciałyby coś zmienić w swoim życiu. To może być ciekawe wyjście dla osób pozwalnianych z pracy w branżach, które są zamknięte, które rozglądają się za nowym zajęciem. Jedynym warunkiem jest podstawowa znajomość języka niemieckiego, ale można się go nauczyć w łatwy sposób na specjalnych kursach.

Firma jest postrzegana jako bardzo solidna marka. Zajmuje się organizacją opieki starszych osób zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, oferuje opiekunom i opiekunkom dobrze płatną i legalną pracę w oparciu o umowę gwarantującą pewność i bezpieczeństwo zatrudnienia. – Jesteśmy zespołem osób, dla których ważne są pewne wartości. Dla nas najważniejsze są dwie osoby: opiekunka oraz nasz klient, o którego trzeba zadbać – czytamy na stronie internetowej tej firmy, a opiekunki zapewniają, że to prawda. – To solidny i uczciwy pracodawca – zapewnia pani Marzena, która pracuje dla Opieka Inter Job od pięciu lat i nie zawiodła się ani razu.

Zawsze wracała zadowolona zarówno z warunków, jakie jej zaoferowano, jak i z wynagrodzenia. – Zlecenia są dopasowane do opiekuna, sprawdzone i dobre miejsca. Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane jest w terminie – zapewnia, dodając do tego ważną sprawę – jak się jest już za granicą, można liczyć na opiekę koordynatora. Kto się waha, zastanawia, może zadzwonić i zapytać. Taka rozmowa nic nie kosztuje, a wiele można się dowiedzieć. Ponadto dla osób, które nie znają języka niemieckiego, organizowane są kursy. Informacje o organizowanych kursach można uzyskać na stronie internetowej firmy lub dzwoniąc do niej.

Co trzeba wiedzieć o tym zawodzie? Opiekunki pracują z osobami starszymi i schorowanymi. Podstawowe obowiązki to są prace domowe takie jak: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie oraz np. dbanie o rośliny. Poza tym oczywiście opieka nad seniorem i tutaj to są tzw. usługi opiekuńczo-wspierające, zazwyczaj to: dotrzymywanie towarzystwa w codziennym życiu, pomoc w podstawowych czynnościach, np. przy jedzeniu, ubieraniu się i czynnościach higienicznych, aktywizacja seniora – spacery, ćwiczenia.

Zdarzają się różne dodatkowe obowiązki, dodatkowo płatne. Przed wyjazdem każde zlecenie jest dokładnie omawiane. Jeśli nie posiadasz doświadczenia w tym zawodzie, a chciałabyś spróbować, to warto się odważyć. Kto chciałby podjąć się takiej pracy, ten może zadzwonić pod tel. 76 846 80 35, 603 671 211 lub napisać e-mail na adres info@interjob.com.pl. Kto się zdecyduje, ten nie pożałuje. Osoby, które są zdecydowane na podjęcie pracy mogą wypełnić formularz przez internet, wchodząc na stronę www.interjob.com, pl. Jest bardzo dużo rożnych zleceń, można dopasować pracę do swoich potrzeb i możliwości. Można także wybrać region lub miejsce, w które się chce wyjechać. Jeśli jesteś wyrozumiała, cierpliwa oraz empatyczna, to jest to dla ciebie praca idealna.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne