Dzieje sięGłogów

Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie online1 min na czytanie

Siedem ofert na szefa MOK. Przesłuchania kandydatów po niedzieli.

W związku z zagrożeniem koronawirusem Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom. – Podejmujemy działania w trybie zdalnym. Nasza oferta rozrasta się na bieżąco, obecnie zaplanowaliśmy już kilka działań i rozpoczęliśmy kilka projektów, o których warto poinformować mieszkańców – zachęca Małgorzata Łętkowska.

I zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania z instruktorami online za pośrednictwem stron facebook`owych.

W Centrum Kultury odbywają się wiosenne warsztaty rękodzieła – w sześciu odsłonach, podczas których instruktorzy zaprezentują różne tematycznie zajęcia, powiązane ze zbliżającymi się świętami. Legendy Ziemi Głogowskiej – opracowane przez Antoniego Bok, odczytywane i publikowane w formie krótkich filmów. Sztuka i rękodzieło z ciotką Joanną – zajęcia skierowane przede wszystkim do dzieci, nie tylko tych, które uczestniczą w sekcjach pani Joanny Kinder, lecz wszystkich, które chciałyby spędzić trochę czasu twórczo

Ponadtotaniec w czasach kwarantanny – taneczne historie: publikacje o tańcu z elementami tańca, proste figury taneczne i podstawy tańca. Są też konkursy, jakten fotograficzny: „Inny wymiar”. Szczegóły: TUTAJ.

Co dzieje się w Teatrze im. Andreasa Gryphiusa? To weekendowe czytania książki i konkurs.
RED

Podziel się informacją ...
  • 31
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się