Dzieje sięGłogów

Na koncie już ponad 2 mln zł. Dziękują za wsparcie2 min na czytanie

Na koncie już ponad 2 mln zł. Dziękują za wsparcie 1

W ciągu ostatnich tygodni sprzedających bombki wolontariuszy Głogowskiego Hospicjum można było spotkać w galeriach handlowych oraz na targowisku miejskim. Zebrana podczas przedświątecznej zbiórki w Głogowie kwota to jednak nie wszystko! Wpłynie jeszcze suma, którą udało się zebrać podczas akcji w szkole w Nielubi.

Obecnie na koncie fundacji jest już 2 mln, 74 tys. 300zł. – W tej chwili możemy się pochwalić, że jest ponad 18 tys. zł. Jest to kwota porównywalna do ubiegłorocznej. Jesteśmy bardzo zadowoleni reklamami dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili się do naszych skarbon – mówiła Aleksandra Glińska, prezes fundacji – Już trochę wrośliśmy w tradycje okresu przedświątecznego. Głogowianie są już przyzwyczajeni do tego, że w tym czasie pojawiamy się w różnych miejscach i zbieramy fundusze. Już w przyszłym roku powoli będziemy wyposażać hospicjum – dodała prezes.

Przedstawicieli Hospicjum Głogowskiego zobaczymy jeszcze 1 stycznia na Bulwarze Nadodrzańskim. Odbywa się wtedy XX Noworoczny Marszobieg. Start o godzinie 14:00. Koszulki i numery startowe będziemy mogli kupić już od 11:30 za minimum 30 zł.

RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się