BIZNESStarówkaSerceGłogowa

Na zakupy świąteczne na starówkę. Tutaj przedsiębiorcom lockdown niestraszny!2 min na czytanie

Na zakupy świąteczne na starówkę. Tutaj przedsiębiorcom lockdown niestraszny!

Galeria zamknięta, ale na Starym Mieście sklepy i butiki są czynne. – Jesteśmy otwarci przez całą pandemię – deklaruje Krzysztof Klonowski, zachęcając do robienia zakupów w jego sklepach i sklepach kolegów i koleżanek.

Na wielu witrynach na starówce pojawiły się kartki z przypomnieniem, że są otwarte, że można kupować, a przecież jest tam wszystko. Warto wpaść na starówkę i zadbać o siebie i naszych przedsiębiorców.

– My działamy – zapewnia Krzysztof Klonowski, który ma cztery sklepy i stoiska w całym mieście. Towar na półkach jest, są najnowsze wiosenne kolekcje – tylko przychodzić na zakupy i wybierać. 

Najbardziej znane sklepy to Atletic i Miraż. Miraż znany z tego, że można tu kupić wszystko z dżinsu dla mężczyzn i dla kobiet. Są bardzo ładne torebki. Poza tym jest dużo męskich kurtek i modnych koszul w nadruki.

– Przy czym przypominam, że męską odzież mamy głównie polskich producentów. Robiąc u nas zakupy, klienci wspierają nie tylko głogowskich lokalnych przedsiębiorców, ale także polski przemysł tekstylny, który – jak wszyscy – przeżywa teraz trudne chwile – przypomina Krzysztof Klonowski.

Obok, w Atleticu, jest oczywiście pełna gama ubrań sportowych oraz obuwia. Można tu dostać także oryginalne adidasy, których już dziś tak łatwo nie uświadczysz. – Raz w tygodniu przychodzą nowości, zarówno koszulki czy bluzy, jak i buty sportowe. Natomiast starsze produkty mamy znacznie przecenione. Można więc kupić markowe produkty w dobrej cenie – zachęca sprzedawca.

Jest jeszcze Butik na Starówce, w którym kupimy mnóstwo ładnych rzeczy – torebki, lecz przede wszystkim obuwie znanej firmy Venezia. I to w dobrych cenach. Tutaj znajdziemy włoską odzież damską marki Unisono, w tym także plus size – dla pań noszących większe rozmiary.

– Cały czas jest ono czynne – głogowianin zachęca do robienia tam zakupów. Można się zaopatrzyć w spodnie dżinsowe, buty oraz odzież męską. Właśnie przyszła 
RED

Zobacz inne

Więcej w BIZNES