Artykuł Informacyjny

Jutro otwarcie (24 października) nowoczesnego Parku Handlowego MultiBox w samym sercu Głogowa!2 min na czytanie

Niebawem otwarcie jedynego nowoczesnego Parku Handlowego MultiBox w samym sercu Głogowa! 4

Już pod koniec października odbędzie się wielkie otwarcie nowoczesnego obiektu handlowego MultiBox położonego w ścisłym centrum miasta Głogowa, w którym znajdzie się oferta dla całej rodziny. Aktualnie trwają zaawansowane prace wykończeniowe.

Rozpoczął się już ostatni etap inwestycji realizowanej pomiędzy ulicami Wojska Polskiego i Sikorskiego, przy działającym od maja 2018r. markecie spożywczym Kaufland. Trwa wykończanie wnętrz, a także zewnętrznych części projektu. Zaawansowanie prac budowlanych przekroczyło właśnie 95 proc. Pierwsze lokale zostały już przekazane najemcom. Inwestorem i wykonawcą jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów handlowych oraz przemysłowych.

Doskonała, centralna lokalizacja Parku Handlowego MultiBox Głogów, szeroki zasięg oddziaływania, ciekawa architektura oraz kompleksowa oferta starannie dobranych sieciowych najemców zapewnią sukces obiektu. W najbliższym otoczeniu znajdują się największe w mieście osiedla mieszkaniowe, starostwo powiatowe oraz przychodnia. W centrum handlowym o powierzchni najmu ponad 9.000 mkw. sporą jej część stanowić będzie oferta pożądanych marek odzieżowych (w tym największy w mieście salon z branży sportowej), które już szykują na otwarcia swoich sklepów dużą ilość promocji i niespodzianek dla odwiedzających. Klienci znajdą tu również bogatą ofertę m. in. z branży: drogeryjnej, dziecięcej, rtv-agd, multimedialnej, wyposażenia wnętrz czy jubilerskiej.

Dużą atrakcją MultiBox Głogów stanowić będzie możliwość skorzystania z nowoczesnego klubu fitness jednej z prestiżowych sieci w Polsce, oferującej najwyższą jakość usług oraz specjalistycznego sprzętu. Klub będzie wyposażony w nowoczesną siłownię podzieloną na strefy: cardio, treningu funkcjonalnego, maszyn siłowych i wolnych ciężarów oraz dwie profesjonalne sale: salę fitness oraz salę spinning. Do dyspozycji klientów zostaną oddane również przestronne szatnie, strefa wypoczynku i relaksu z fińską sauną. Aby zachęcić do skorzystania z urozmaiconej oferty handlowej centrum i uczestnictwa w zaplanowanych atrakcjach z okazji otwarcia, przewidziane są liczne promocje i zniżki w sklepach, a za dokonane zakupy miłe upominki oraz gratisy. Na zmotoryzowanych klientów czeka bezpłatny, wygodny i przestronny parking zewnętrzny połączony z parkingiem marketu Kaufland.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne