Dzieje sięGłogów

Parafialne paczki dla seniorów1 min na czytanie

Parafialne paczki dla seniorów

Klub Seniora „U Mikołaja” przygotował 32 paczki, które przekazane zostaną w najbliższą niedzielę, w dzień św. Mikołaja. 6 grudnia to również dzień  parafialnego odpustu w kawiarence działającej w parafii św. Mikołaja.

Paczki przeznaczone są dla członków klubu seniora ,,U Mikołaja,,. -Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku  naszych spotkań w klubie seniora było niewiele, ale o naszych seniorach parafia pamięta, dlatego też postanowiliśmy zorganizować coś czego jeszcze u nas nie było, a mianowicie paczki z okazji św. Mikołaja dla seniorów. Mam nadzieję, że ten ciężki czas dla nas wszystkich, a przede wszystkim dla naszych kochanych seniorów szybko się skończy i będziemy już niedługo
mogli się spotykać się na spotkaniach w naszym klubie – mówi Krystyna Kuźmicka, przewodnicząca Klubu seniora „U Mikołaja” i dodaje, że przygotowanie paczek na stałe wpisze się w kalendarz działań głogowskich seniorów.

Paczki zostały współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Głogów. –Dziękujemy prezydentowi Głogowa Rafaelowi Rokaszewiczowi za życzliwość i pomoc nam. Dziękujemy również Dyrektorowi Muzeum za przekazanie do każdej paczki kalendarza na rok 2021 oraz parafialnej młodzieży, która pomogła przygotować paczki – wymienia.
RED
źródło: DGL New

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się