Zamknij

Drużyna O.K. PARKU startuje z akcją zbiórki krwi

13:47, 31.08.2022 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 16:01, 31.08.2022
Skomentuj

Jak co roku akcja odbywa się w pierwszą niedzielę września (4.09.) w godz. od 10-13 na terenie O.K. PARK-u. - Bardzo chętnie i tym razem podjęliśmy współpracę z głogowskimi firmami, aby zachęcić jak najwięcej osób do oddania krwi. Drużyna O.K. jest akcją czysto charytatywna i ma na celu przede wszystkim chęć pomocy, ale także podnoszenie świadomości potrzeby oddawania krwi, bo jej nie można kupić - wyjaśnia Natalia Szachniewicz.

Oprócz tego, akcja od kilku edycji ma także na celu integrację firm z Głogowa, aby wspólnie zrobić coś dobrego. - Do drużyny O.K. (Oddaj Krew) zawsze chętnie dołączają głogowianie i z roku na rok jest ich więcej, co nas bardzo cieszy. Każdy z krwiodawców otrzyma bilet na godzinę zabawy w Raju dla Dzieci, kupon na małą pizzę, a także bilety od sponsorów. Staramy się także, aby wydarzenie było również atrakcyjne dla dzieci, rozkładamy dmuchańce, a po obiekcie nasi animatorzy zabawiają dzieci, a także partnerzy mają przygotowane swoje stanowiska. Chodzi o to, aby rodzice mogli swobodnie przyjść z dziećmi, bez martwienia się z kim mogą je zostawić - dodaje. Aby dołączyć do akcji należy zapisać się poprzez formularz online: TUTAJ.

Do drużyny w tym roku dołączyli: Galeria Glogovia, Chrobry Głogów, Jump Planet Głogów, Lingua-Expert Instytut Języków Obcych, Cinema3d Głogów.
RED

(Jakub Grzywaczyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%