Zła passa piłkarzy Chrobrego trwa. Demolka pod górami

11:29, 11.03.2023 Elwira Iżycka Aktualizacja: 11:29, 11.03.2023

Po dwóch ostatnich porażka teraz przyszła kolejna, bardzo wysoka z Podbeskidziem Bielsko Biała. Głogowianie ulegli 0:6!

Właściwie już od początku spotkania widać było, że Podbeskidzie jest bardzo zdeterminowane w osiągnięciu korzystnego wyniku. Poza nielicznymi ofensywnymi akcjami Chrobrego, to gospodarze napierali bramkę Karola Dybowskiego. Nasz bramkarz starał się odpierać ataki, ale w 24 min musiał skapitulować. Po raz drugi wyjął piłkę z siatki osiem minut później, a pod koniec pierwszej części głogowian pognębił jeszcze Karol Biliński.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił i Chrobry wrócił do Głogowa z bagażem sześciu bramek. Pewnym usprawiedliwieniem może być fakt, że w głogowskim zespole zabrakło kilku podstawowych graczy jak Mateusza Machaja czy Sebastiana Stebleckiego, ale mimo tego tak wysoka porażka chluby nie przynosi. Okazja do rehabilitacji nadarzy się już w niedzielę 19 marca. Chrobry na własnym stadionie podejmie Zagłębie Sosnowiec.

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - CHROBRY GŁOGÓW 6:0 (3:0)