Zamknij
REKLAMA

„Big Cyc” zaśpiewał w Jaczowie aż dudniło

09:32, 15.03.2023 DN Aktualizacja: 17:15, 15.03.2023
Skomentuj

To było widowiskowe, dynamiczne show z udziałem gwiazd. Był to koncert z okazji gminnego Dnia Kobiet, dla pań z gminy Jerzmanowa. Ale oczywiście wśród publiczności można było także zobaczyć nielicznych panów, którzy im towarzyszyli.

– Bardzo się cieszę, że sala jest wypełniona po brzegi – mówił zadowolony wójt gminy Jerzmanowa Lesław Golba, który przyszedł z kwiatami i do wszystkich pań przemówił wierszem: zacytował poetę Juliana Tuwima i jego wiersz „Ewa”. – Kochane mieszkanki gminy Jerzmanowa i nie tylko naszej gminy, bo widzę także panie z innych miejscowości, cieszę się, że możemy dziś przeżyć piękne chwile z zespołem „Kolorowe Gitary” – zapraszał na koncert.

Przypomniał, że mieszkanki gminy świętowały przez kilka dni, w różnych miejscowościach, a koncerty w Jaczowie są niejako podsumowaniem. – Z okazji waszego święta kieruję do was serdeczne życzenia zdrowia, życzę wam dużo miłości i radości na co dzień – mówił wójt Lesław Golba, a w imieniu wszystkich pań podziękowała mu Barbara Reszczyńska, dyrektorka Gminnego Ośrodka Kultury, który był organizatorem tego koncertu.

Miłą niespodzianką były konkursy z nagrodami, które ufundowali sponsorzy. Aż 25 pań wróciło do domów obdarowane nagrodami. Jako pierwszy na scenie wystąpił zespól „Kolorowe Gitary”, świetna grupa, która zaprezentowała przeboje „Czerwonych Gitar” oraz zespołu „Trzy Korony”. To była dla niektórych sentymentalna podróż w przeszłość, ale w ogóle to cała publiczność się doskonale bawiła przy tym repertuarze. Tak dobrze, że nie chciała muzyków puścić ze sceny.

Niekwestionowaną gwiazdą była grupa „Big Cyc”, która wystąpiła w dalszej części wieczoru. Lider Krzysztof Skiba dawał z siebie wszystko, tak że na sali zrobiło się naprawdę gorąco. Ludzie się świetnie bawili przy piosenkach rockowych, jak to u Skiby, w satyrycznym tonie. Grupa zaśpiewała swoje największe przeboje aż ściany dudniły.

 

 
 
 
(DN)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%