Zamknij
REKLAMA

Pierwsze otwarte zawody strzeleckie pod patronatem starosty głogowskiego

15:55, 17.03.2023 EI Aktualizacja: 08:29, 18.03.2023
Skomentuj

Jutro (18.03.) na strzelnicy Antrans Głogów – w starej prochowni w Sebach odbędą się pierwsze otwarte zawody strzeleckie pod patronatem starosty głogowskiego. W zawodach może wziąć udział każdy. Niepełnoletni uczestnicy mogą jednak strzelać tylko pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów i pod nadzorem instruktora.

– Maksymalna liczba uczestników to 50 osób, ale są jeszcze wolne miejsca. Wpisowe to 300 zł, a nagrodą główną, która będzie losowana spośród wszystkich uczestników – niezależnie od wyników zawodów, jest pistolet Canik – mówią Michał Kędzierski i Robert Walczak, organizatorzy zwodów.

– Zawodnicy zmierzą się w kilku konkurencjach tarczowych: strzelanie z pistoletu do tarczy na odległość 25 m, druga - strzelba gładkolufowa i odległość 40 m i trzecia karabinek i odległość 100 m oraz dynamicznych: strzelanie na czas z pistoletu i ze strzelby do pięciu metalowych kół na odległość 10 m i z karabinka na odległość 25 m. Będą też konkurencje długodystansowe: strzelanie z karabinów nam 250 m oraz z karabinków bocznego zapłonu na 100 m – wyliczają.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym sprzęt strzelecki oraz vouchery i karnety na strzelnicę, a na wszystkich uczestników ognisko, kiełbaski i inne atrakcje kulinarne.

Zawody rozpoczną się o godz. 9. Do godz. 10. przyjmowane będą zgłoszenia uczestników. Wręczenie pucharów przez starostę głogowskiego Jarosława Dudkowiaka zaplanowane zostało na godz. 15.

 
(EI)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%