Zamknij

Wiosenne porządki w pełni! Patrycja Majewska: Kocham to co robię

11:11, 22.03.2023 LUK Aktualizacja: 15:39, 22.03.2023
Skomentuj

Rabatkę za rabatką; krzaczek za krzaczkiem; na kolanach, w kucki, na stojąco... Listek po listku. Patrycja Majewski (40 l.) opiekuje się głównie Parkiem Słowiańskim. Ale od kilku dni przygotowuje na wiosnę, wraz z koleżanką i kolegą, również pas zieleni między jezdniami na al. Wolności w Głogowie. Robi to z niesamowitą pieczołowitością. Po jej pracy chyba nikt nie znajdzie żadnego zżółkniętego liścia między gałązkami. 

– To już moja trzecia umowa w pracach interwencyjnych w ratuszu. Robi się to dla ludzi. Nie tylko dla pana kierownika i pana prezydenta, ale przede wszystkim dla ludzi, żeby widzieli, że miasto jest czyste i zadbane – opowiada pani Patrycja. – I trzeba to robić od serca, z miłością. Z tym nie ma u mnie problemów – ja to kocham – dodaje pani Patrycja.

Tłumaczy, że robi wszystko, co w jej mocy, żeby jej praca była wykonana profesjonalnie. – W Parku Słowiańskim dbam o czystość czyli wyciągam śmieci z kubłów, zbieram rozmaite odpadki, które leżą wokół oraz plewię rośliny, grabię liście... Jak coś robi się z miłością, to efekt musi być, a przyroda nam się za to kiedyś odwdzięczy – rzuca na koniec myśl Patrycja Majewska.

 
(LUK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%