Zamknij
REKLAMA

Bardzo udany I Bieg Terenowy Lasami Zaborni

17:14, 26.03.2023 . Aktualizacja: 17:25, 26.03.2023
Skomentuj

Na starcie przy lesie w Zaborni stanęło ok. 60 zawodników z Zaborni i Borku. Najwięcej dzieci. Pobiegli w czterech kategoriach wiekowych – od trzylatków po dorosłych – dobranymi dla siebie trasami w bardzo ładnej okolicy.

– Nie spodziewaliśmy się tak dużej frekwencji – cieszy się sołtys Zaborni Mariusz Laskowski. Na start każdej z grup strażacy uruchamiali syrenę. Sołtys zorganizował bieg wspólnie za radą sołecką i strażakami OSP Borek, z pomocą sołectwa Krzekotów. Na łące przy świetlicy wiejskiej na uczestników i kibiców czekały ulubione atrakcje. Była zagroda z alpakami, wata cukrowa, popcorn, ugotowana przez strażaków grochówka z kuchni polowej.

W ciepłe i słoneczne popołudnie (26.03.) przyszły całe rodziny, biegać, kibicować i pomagać. W czasie imprezy była prowadzona zbiórka pieniędzy na konto akcji Pomóżmy Zuzi pokonać rdzeniaka, na leczenie 7-letniej dziewczynki ze Starych Serbów. Zuzia z mamą też przyjechała kibicować biegaczom. Sołtys Mariusz Laskowski zapowiada, że kolejny bieg lasami Zaborni będzie otwarty dla wszystkich chętnych.

GH

 

 

 

 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%