Zamknij
REKLAMA

Przypadkowa osoba znalazła nad Odrą list pożegnalny i zawiadomiła policję

19:43, 19.05.2023 . Aktualizacja: 20:14, 19.05.2023
Skomentuj

Na Odrze w Głogowie dobiegają końca (19.05.) działania ratownicze, których celem było odnalezienie samobójczyni. Jak poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, przypadkowa osoba znalazła nad rzeką list i ok. godz. 17.10 zawiadomiła policję. - List datowany był na wcześniejszą godzinę - dodaje oficer dyżurny.

Do poszukiwań młodej kobiety zostały skierowane dwa zastępy strażaków z łodziami, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i patrole policji, które przeczesywały rzekę na odcinku od Placu Festynowego do mariny, oba brzegi.

Dyżurny KPP Głogów informuje, że kobieta - mieszkanka powiatu głogowskiego, została odnaleziona cała i zdrowa w dole rzeki, około kilometr od Placu Festynowego. Okazało się, że odstąpiła od zamiaru targnięcia się na życie, ale ze względu na podjęty wcześniej zamiar najprawdopodobniej trafi pod opiekę specjalistów.   

Podobna sytuacja miała miejsce we wtorek (16.05.). Wówczas to matka ok. 50-letniego mężczyzny zawiadomiła, że syn wyszedł z domu z zamiarem odebrania sobie życia. Także wtedy nad Odrę ruszyli strażacy WOPRowcy i policja. Mężczyzna cały i zdrowy odnalazł się na alei Wolności.  

(EI, fot. BL)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%