Zamknij

PWSZ w Głogowie zaprasza na V Bieg po książkę

11:33, 22.05.2023 . Aktualizacja: 11:34, 22.05.2023
Skomentuj

W środę (24.05.) w Głogowie odbędzie się V Bieg po książkę - wydarzenie dobrze już znane w mieście, organizowane przez Bibliotekę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie. Jak co roku, wezmą w nim udział uczniowie szkół ponadpodstawowych. Bieg rozpocznie się krótkim etapem pisemnym, który odbędzie się w PWSZ w Głogowie, a po nim  trzyosobowe drużyny wyruszą w teren.

Każda z drużyn będzie miała za zadanie odwiedzić osiem miejsc, w których będzie musiała rozwiązać konkretne zadania związane z historią Głogowa. Te miejsca to kościół Bożego Ciała, kościół św. Mikołaja, Sala Rajców, Centrum Informacji Turystycznej w Bloku Koszarowym, Punkt Informacji Turystycznej z tyłu Ratusza, Marina, Kolegiata i Zamek - wylicza Anna Włodarczyk, rzeczniczka  PWSZ. Początek o godz. 10. w PWSZ w Głogowie. Zakończenie biegu i rozdanie nagród ok. godz. 13.00 w bibliotece uczelni. 

W ubiegłym roku w IV edycji Biegu po książkę zmierzyło się pięć drużyn, a zwyciężyli uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie.

(EI, fot. archiwum redakcji, 2022)   

 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%