W Prokuraturze Rejonowej w Głogowie trwają przesłuchania osób powiązanych ze zlikwidowanymi wczoraj (31.05.) salonami gier w Głogowie. Wczoraj przesłuchane zostały dwie kobiety – prawdopodobnie pracownice salonów, a dziś (1.06.) do prokuratury doprowadzonych zostało czterech mężczyzn.
Przypomnijmy, że wczoraj nad razem policja weszła siłowo do mieszkania w centrum miasta i zatrzymała jednego z nich – prawdopodobnie właściciela salonów. Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej weszli na pewno dwóch salonów gier – na ul. Saturna i na ul. 1 Maja, a także - jak nieoficjalnie ustaliliśmy, prawdopodobnie do trzeciego na Starym Mieście. Pisaliśmy o tym na MyGlogow TUTAJ.
W dwóch pierwszych zostały przeprowadzone eksperymenty procesowe, które doprowadziły śledczych do wniosku, że uprawiany był tam hazard. Wszystkie automaty zostały zabezpieczone i wywiezione i jak wyjaśniła Agnieszka Rzeźnicka - Gniadek, rzeczniczka prasowa Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, zostaną zniszczone.
(EI)
Wójt Pęcław hejtowana
A do kościoła to co niedziela latają
Daro
22:25, 2025-09-17
Na osiedlu pod Głogowem grasuje złodziej butów
Obrzydliwe jest to trzymanie butów na klatce. Czasem smród na pół klatki schodowej. Ale ważne,że w domu nie śmierdzi i tylko inni się duszą ;)
Ble
21:56, 2025-09-17
Strażacy ratowali Żabkę na głogowskim rynku
Żabka uratowana czy zjadł ją bocian
Łukasz
21:12, 2025-09-17
Rosja dąży do podboju przelewając krew niewinnych
Jeszcze mógł dodać jakiej narodowości byli ci z NKWD co po wojnie i w czasie wojny mordowali Polaków . Co niewygodne?
Tak tak
21:05, 2025-09-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz