Zamknij

Rower od ministra Krzysztofa Kubowa na rodzinnym rajdzie rowerowym w Grębocicach

17:06, 03.06.2023 . Aktualizacja: 23:45, 03.06.2023
Skomentuj

Kto się wybrał w sobotę (3.06.) na Jubileuszowy Rodzinny Rajd Rowerowy do Grębocic, ten nie żałuje. Nie dość że to była świetna rekreacyjna impreza rowerowa, to jeszcze osiem osób wyjechało z nagrodami w postaci rowerów. Nagród zresztą było jeszcze więcej.

To najlepsza impreza rowerowa dla małych i dużych

Rodzinne rajdy rowerowe w tej gminie to już tradycja. Zasłynęły w całej okolicy, bo to jest najlepsza rowerowa impreza w całej okolicy. Na sobotni XX jubileuszowy rajd zapisało się aż 800 osób i zapewne tyle – albo nawet więcej – wystartowało, bo trasę przejechali nie tylko mieszkańcy gminy Grębocice. – Świetna organizacja, świetna impreza – mówili ci, którzy wzięli udział w rajdzie. W tym roku odbył się pod hasłem „EKO Rajd”, a jedną z nagród był rower elektryczny.

Ktoś wylosował rower z autografem szefa kancelarii premiera

Na mecie na uczestników czekały atrakcje w postaci zabaw, występów i oczywiście pysznego posiłku na słodko i na wytrawnie. Kiełbaski, lody, ciasto – tym się można było uraczyć. Na scenie wystąpili mali wykonawcy z przedszkoli oraz ze szkół w gminie, bo były to także obchody Dnia Dziecka.

Wśród uczestników została rozlosowana specjalna nagroda w postaci elektrycznego roweru. Lecz nie tylko – rowerów do wygrania w sumie było osiem. Dwa dla dzieci, dwa dla pań i dwa męskie. Niespodzianką był także rower, który podarował specjalnie dla uczestników rajdu minister w kancelarii premiera, poseł Krzysztof Kubów. Przyozdobiony jego autografem.

(DN)

 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%