Zamknij

Piknik ze Sztuką, czyli reprodukcje polskich mistrzów malarstwa w Parku Saperów w Głogowie

09:18, 02.09.2023 Aktualizacja: 17:58, 03.09.2023
Skomentuj

Bank Pekao S.A. zaprasza dziś (2.09.) do wspólnego spędzenia wolnego czasu i zapoznania się z reprodukcjami prac ze zbiorów bankowej kolekcji dzieł sztuki. Podczas wystawy plenerowej w Parku Saperów w Głogowie zaprezentowane zostaną reprodukcje obrazów wybitnych polskich artystów, których tematem wiodącym jest pejzaż.

Możliwość zaznajomienia się z dziełami to nie jedyna atrakcja pikniku. Podczas wydarzenia zostanie wygospodarowana specjalna strefa dla dzieci, gdzie najmłodsi będą mogli wraz z animatorami przygotować własną koszulkę bądź zrobić wakacyjny tatuaż. Niewątpliwą atrakcją, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, będzie wspólne zdobienie okazałej donicy, na której lokalni artyści namalują elementy charakterystyczne dla danej miejscowości. Przygotowana donica wraz z całorocznym nasadzeniem pozostanie ozdobą miasta. Planowane jest również wydzielenie strefy relaksu z leżakami dla wszystkich, którzy będą chcieli wypocząć pośród otaczającej ich sztuki.

- zachęcają organizatorzy. Wstęp jest bezpłatny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%