Zamknij

Automobilklub Głogów najlepszy w Polsce!

15:14, 15.09.2023 . Aktualizacja: 15:17, 15.09.2023
Skomentuj

Za nami kluczowe rozstrzygnięcia tego sezonu. Kibice Automobilklubu Głogów mają co świętować. Ostatnia – finałowa – runda Mistrzostw Polski w Country Cross odbywał się w Ostródzie. Głogowianie nie zawiedli i ponownie byli najlepsi wygrywając klasyfikację generalną po raz piąty!

A rywalizacja w stawce była duża, bo udział w tych zawodach wzięło 36 klubów. Zdobyli 1977 punktów. Klasyfikacja klubowa to jedno. Ale głogowian należy chwalić również za wyniki indywidualne. Więc słów kilka o Pawle Szturomskim - liderze naszej ekipy, bo ten został mistrzem Polski w kategorii master. To jego czternasty tytuł mistrzowski w sportach motorowych.

Damian Azmin jest wicemistrzem kraju w klasie senior – niestety przez upadek w ostatnim wyścigu stracił swoje szanse na tytuł mistrzowski. Trzon kadry stanowi także Robert Warchoł (drugi wicemistrz Polski w klasie master), Piotr Pilarski (drugi wicemistrz Polski w klasie 85 cm), Piotr Musielak (5. miejsce w klasie junior), Piotr Dembowy (9. miejsce w klasie junior), Mikołaj Kupaj (7. miejsce w klasie senior), Paweł Rubisz (4. miejsce w klasie master), Mirosław Husar (6. miejsce w klasie master), Piotr Husar (8. miejsce w klasie master) oraz Łukasz Husar (9. miejsce w klasie master) – oni wszyscy punktowali i w kontekście całego sezonu dorzucili do klasyfikacji cenne punkty.

(MK)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Ma Ma

0 0

Brawo 👏 chłopaki 👏 Głogowski motocross to historia! Trzeba to kontynuować! 22:08, 15.09.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%