Zamknij

Zagłosujcie na Vanessę, bo ma grajfkę. Wokalistka spod Głogowa startuje w talent show na Śląsku

11:45, 21.11.2023 . Aktualizacja: 12:58, 21.11.2023
Skomentuj

15-letnia Vanessa Szanter bierze udział w programie śląskiej telewizji TVS "Mosz Grajfka - Zostań Gwiazdą" z udziałem wokalistów i zespołów muzycznych. Młoda dziewczyna z Żabic w gminie Grębocice prosi o głosy mieszkańców swego regionu.

Mosz Grajfka to po śląsku masz talent. Taki muzyczny talent show realizuje stacja z Katowic TVS. Nadaje go co tydzień, a w jednym z odcinków wystąpiła właśnie nasza Vanessa. Zwycięzcę wybierają widzowie programu za pomocą SMS-ów.

Vanesasa dostała się do grona 18 osób, które wystąpią w sześciu odcinkach po trzy osoby. Z każdego odcinka są wybierane po dwie osoby do półfinału. Jedną wskazują jurorzy, a na drugą głosują widzowie. Potrzebujemy waszej pomocy, zagłosujcie na Vanessę

– apeluje jej mama Sylwia Szanter. Można głosować do północy (21.11.) – na Vanessę Szanter trzeba wysłać SMS o treści GWIAZDA.VANESSA na numer 72068. Koszt SMS – a wynosi 2,46 zł.

Vanessa skończyła szkołę podstawową i wyjechała do Warszawy. Kontynuuje marzenia o tym, aby zostać artystką.

[ZT]148599[/ZT]

Tam obecnie mieszka i się uczy. Chodzi do pierwszej klasy LXXV Liceum Ogólnokształcącego o profilu muzyczno-teatralnym. Dodatkowo Uczy się w szkole Anny Ozner oraz u wokalisty zespołu Accantus Adriana Wiśniewskiego.

W liceum oprócz normalnych, regularnych zajęć ma także zajęcia z historii muzyki, ma chór i warsztaty teatralne. Jeździ także na dodatkowe zajęcia i korzysta z różnych warsztatów wokalno-teatralnych w okolicach Warszawy. Póki co oswaja się z nowym miejscem i nowymi możliwościami, poznaje nowych ludzi

– opowiada jej mama, dodając, że ostatnio była z chórem szkolnym na konkursie. Tydzień temu wzięła udział w popularnym w Warszawie Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem „Muzyczna Jesień”, gdzie w kat. 15-18 lat zdobyła trzecie miejsce.Vanessa mieszka w bursie szkolnej, dojeżdża do szkoły ok. 15 min. autobusem. Do domu w Żabicach stara się przyjeżdżać co drugi weekend.

[ZT]148416[/ZT]

Czasami za nami tęskni, sama to przyznaje. Za rodziną i za przyjaciółmi, no ale nie ma czasu na nudę, gdyż bardzo ciężko pracuje. Zajęcia w szkole i poza szkołą są bardzo intensywne. Jest zachwycona nową szkołą i nowymi znajomościami

– mówi Sylwia Szanter.

(DN)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%