Zamknij

Blisko, coraz bliżej! Pracownicy głogowskich firm trenują przez koncertem Kolęd dla Liwii

07:54, 04.12.2023 . Aktualizacja: 10:08, 04.12.2023
Skomentuj

Ruszyły próby przed sobotnim koncertem Kolęd dla Liwii. W tym roku w szczytnym celu śpiewają głogowskie firmy. Terminarz szczelnie wypełniony, śpiewacy zwarci i gotowi, a nad wszystkim czuwa niezawodna i jak zawsze pozytywnie nastawiona na sukces Dorota Drozd, która niezmiennie przekonuje wszystkich uczestników, że na scenę trzeba wyjść na luzie i z uśmiechem. 

Nie jesteście profesjonalistami, liczy się cel. Najważniejsze, że macie w sobie odwagę i chęci 

- powtarzała podczas spotkań z kolejnymi wykonawcom i zapewniając, że każdą grupę wspierać będą dzieciaki ze Studia Talentów MOK, więc nie ma się czego bać. Ale możecie nam uwierzyć na słowo - jest naprawdę dobrze! Wszystkim dopisuje entuzjazm i dobre humory.

Zaśpiewają najbardziej zgrane i rozśpiewane, a do tego najodważniejsze ekipy!

W tegorocznym koncercie usłyszymy najbardziej zgrane i rozśpiewane ekipy z OVB Polska, ASP Polska, Banku Spółdzielczego w Głogowie, Szkoły Pascal, Bawialni Gąski Gąski, Jump Planet, Piekarnii i Cukierni Ryszarda Witczaka McDonald’s Głogów, Akademii Dźwięku Agaty Durał , ArtCollect i Studia Siwek.

[YT]https://studio.youtube.com/video/zqDVAC5SooM/edit[/YT]

Każda z firm ma już puszkę, do której pracownicy i nie tylko mogą już wrzucać datki dla Liwki, podopiecznej Głogowskie Stowarzyszenie "Otwarte Drzwi". Z tymi samymi puszkami zobaczycie ich w sobotę na Rynku, gdzie będą kwestować aż do swoich występów. Nie krępujcie się! Wy też możecie pomóc zebrać pieniądze potrzebne na leczenie.

Śpiewają dla Liwii Machnickiej z Głogowa - podopiecznej Stowarzyszenia "Otwarte Drzwi"

Przypominamy! Tegoroczny koncert charytatywny oraz zbiórka publiczna są dedykowane małej Liwii Machnickiej z Głogowa. Liwka na półtora roku. Gdy się urodziła na jej małym ciałku były liczne znamiona, z których jedno obejmuje prawie całą lewą rączkę. Potem u Liwii uwidoczniono obecność guzków i postawiono diagnozę melaznoza nerwowo-skórna.

- Znamiona powstają w wyniku za dużej produkcji melaniny w organizmie. Znamiona będę wychodzić do 30 roku życia. Niestety wyglądają na niepokojące, a guz mózgu ciągle się powiększa. Liwia jest pod stałą opieką neurologa, neurochirurga, kardiologa, okulisty, dermatologa, onkologa, genetyka i  pediatry. Jesteśmy również pod opieką Kliniki w Izraelu. Czekamy na kolejne badania genetyczne, ale na jak wiadomo jest tam teraz wojna - mówi Daria Aleksandrowicz, mama Liwii.

Bądźcie z nami 9. grudnia na Rynku w Głogowie! Start

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom tych firm oraz ich właścicielom za wielkie serca i ten bardzo ważny gest! Dziękujemy, że jesteście z nami i zaśpiewacie dla malej Liwii!

Szykujemy też niespodzianki! Jedną z nich będzie występ Natanaela Dubowskiego, który zagra dla nas kolędy na saksofonie! Ale to nie koniec niespodzianek! Wszystkiego dowiecie się i zobaczycie na żywo podczas koncertu. Zapiszcie w swoich kalendarzach – 9 grudnia o godz. 16. na Rynku w Głogowie!

- zapraszają organizatorzy koncertu: Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie, Urząd Miejski w Głogowie, Głogowskie Stowarzyszenie "Otwarte Drzwi" oraz Studio Talentów przy MOK.

Koncert pod Honorowym Patronatem Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

(EI)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%