Zamknij

Pierwszy w Głogowie kwiatomat, całodobowy

18:33, 09.02.2024 . Aktualizacja: 09:05, 10.02.2024
Skomentuj

Bukiety kwiatów na każdą okazje, zwłaszcza zapomnianą, dostępne przez całą dobę. Kwiaciarnia Kolorowo otworzyła pierwszy w Głogowie kwiatomat.

To opcja, która ułatwi życie zakochanym, zapominalskim i skruszonym. Bukiet wonnych kwiatów jest dobry na wszystko. A może się przydać o każdej porze. 

Jako pierwsi wychodzimy do was z nową propozycją na mapie Głogowa. Kwiatomat, w którym kupicie nasze piękne kompozycje przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Cały czas będzie on dostępny przy sklepie Kaufland

– ogłasza właścicielka kwiaciarni Kolorowo Maria Dziedzic. Kwiatomat działa od środy. Zapewnia, że już cieszy się zainteresowaniem.

W każdym z 12 okienek są bukiety w różnych wariantach, również kolorystycznych. Można sobie wybrać najbardziej odpowiedni do okoliczności i zapłacić kartą lub blikiem. Ceny wiązanek - od 60 złotych wzwyż. Co ważne, bukiety są w pojemnikach z wodą, więc można je zabrać w drogę.

Mamy też opcję, że klient może kupić kwiaty i rezerwować

– mówi właścicielka kwiaciarni. To oznacza, że zamówiony bukiet będzie można odebrać z kwiatomatu o dowolnej porze, nawet po zamknięciu kwiaciarni. Kwiaty będą czekać na klienta w okienku.

W te walentynki też będzie dużo bukietów i będą cały czas dowożone

– zapowiada kwiaciarnia.

(GH) 

 

 
 
 
(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

👍👍👍👍👍👍

10 1

Ciekawy pomysł 11:02, 10.02.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

ciekawypomyslciekawypomysl

2 0

... kwiaty widać wysprzedane, ale już widziałem pierwszych pijanych małpiszonów, którzy próbowali coś przy tym robić. Nic nie może w spokoju postać, bo zaraz wabi ludzi z IQ 80. Na szczęście nie spowodowali szkód i dali spokój automatowi. 22:19, 10.02.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%