To efekt dzisiejszego (13.02.) Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenie KGHM Polska Miedź S.A. Dotychczasowa rada składała się z 10 osób, na wniosek Skarbu Państwa ze składu odwołano 7 z nich.
Pisaliśmy o tym jako pierwsi dziś rano:
[ZT]153893[/ZT]
W radzie zostali jedynie przedstawiciele załogi KGHM:
Józef Czyczerski,
Przemysław Darowski
oraz Bogusław Szarek
Warto zaznaczyć, że to w kompetencji Rady Nadzorczej jest odwoływanie i powoływanie zarządu spółki. Takie posiedzenie nowej Rady Nadzorczej z pewnością niebawem. Dzisiejsze decyzje to początek zmian personalnych w KGHM.
Prezesem miedziowej spółki jest Tomasz Zdzikot. Wiceprezesem zarządu ds. aktywów zagranicznych Mirosław Kidoń, wiceprezesem zarządu ds. korporacyjnych Marek Pietrzak oraz wiceprezesem zarządu ds. finansowych Mateusz Wodejko.
Z Rady Nadzorczej odwołano: Agnieszkę Winnik-Kalembę, Katarzynę Krupę, Wojciecha Zarzyckiego, Andrzeja Kisielewicza, Marka Wojtków, Radosława Zimroza i Piotra Ziubroniewicza.
(LUK)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dobra wiadomość z ostatniej chwili
ale wiadomosc nie bylo na boisko jest na kino bylo na neptun szkola to tylko dzieci rozrywki dla bogatych
no
20:24, 2025-07-10
Remontują dach szkoły w Głogowie
Ten siwy pan to dyrektor szkoły może trochę szacunku dla Niego
Daga
18:40, 2025-07-10
Już widać jakie sklepy będą w parku handlowym
Już widzę reklamy Media Expert - czyszczenie magazynów i duże obniżki, ciekawe ilu jeleni znajdą :D
Ktoś
18:23, 2025-07-10
Jest decyzja! I termin sesji nadzwyczajnej
A Chrobry właśnie przyjął nowego zawodnika : Afroamerykanina Kelechuwku Ibe Tortu. Co na to głogowski PIS, Patriotyczny Głogów i kibice Chrobrego ? Kto pierwszy z nich rzuci kamieniem ?
Jezus
18:09, 2025-07-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz