Amanda z Głogowa jest nową uczestniczką randkowego reality show Wyspa Miłości. Oszałamiająca i bardzo zgrabna, a także pewna swoich walorów blondynka miała swój debiut na szklanym ekranie w poniedziałek. Zamieszkała w pięknej willi na egzotycznej wyspie. Czy znajdzie tam swoją miłość?
Nowa uczestniczka randkowego programu to 21 – letnia Amanda, stylistka paznokci z Głogowa. Prowadzi salon na Starym Mieście. Jest teraz zamknięty.
Nie ma Amandy, powiedziała, że wyjeżdża na miesiąc. Nie wiemy gdzie pojechała, powiedziała tylko, że to tajemnica, a jak wróci to nam powie gdzie była
– mówią jej znajome. Zaskoczyliśmy je wiadomością, że Amanda właśnie zadebiutowała na Wyspie Miłości. Wystąpiła w programie randkowym!
Taka ładna, a nie ma chłopaka. Może kogoś znajdzie
– mają nadzieje jej znajome.
Amanda opowiedziała, że jest dziewczyną z Dolnego Śląska, z Głogowa. Że ma swój salon i zajmuje się stylizacją paznokci.
Mój typ faceta to wysoki brunet, fajnie jakby miał tatuaże i był lekko umięśniony. Co prawda nie szukam greckiego Adonisa, ale fajnie jakby miał siłę mnie podnieść
- wyjawiła swoje oczekiwania. Przyznała także, że lubi tatuaże – sama ma ich wiele, nawet zostały zaprezentowane, gdyż głogowianka na filmie z jej prezentacją wystąpiła w stroju kąpielowym. Między innymi ma wytatuowane na ciele różne sentencje.
Zazwyczaj to ja jestem podrywana, ale jak na imprezie któryś mi się spodoba, to tańcem go skuszę
- przyznała. Jest jedną z pięciu nowych uczestniczek programu. „Piękne, atrakcyjne i pełne energii od razu przyciągnęły uwagę mężczyzn. To był sygnał, że czas na Casa Nova – czas nowych wyzwań i testu na wierność” - napisano o ich wejściu.
Może Amanda skusi też któregoś z panów przebywających na Wyspie Miłości. Uczestnicy mieszkają w pięknej willi. Można oglądać różne zwroty akcji, zaprzyjaźniają się, przeżywają różne emocje i problemy, perypetie i niesnaski. Trzymamy kciuki za powodzenie głogowianki w programie.
Love Island – Wyspa Miłości to program randkowy typu reality show. Pięć pań i pięciu panów mieszka w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Mogą się do niego zgłaszać osoby w wieku 21 – 35 lat, które szukają drugiej połówki. Program leci na polsatowskim TV4.
(DN)
ZIUTKA10:38, 04.04.2024
Gdzie indziej nie można było aaa?
rema10:44, 04.04.2024
chciałabym, aby mój mężczyzna był poukładanym, odpowiedzialnym człowiekiem.
nie bezmózgim pustakiem, z którym nie można by porozmawiać na różne, nie próżne tematy.
chyba mam inne oczekiwania od amandy.
hahah12:06, 04.04.2024
Mój typ faceta to wysoki brunet, fajnie jakby miał tatuaże i był lekko umięśniony. Co prawda nie szukam greckiego Adonisa, ale fajnie jakby miał siłę mnie podnieść
Jakie siano xD
Erik 18:12, 04.04.2024
Nie ubliżając żadnemu uczestnikowi, ale kto się zakochuje po 2-3 dniach? Dziewczyny zachowują się jak typowe blondyneczki. Żal.
Xazax21:09, 04.04.2024
Jak ładna, tak pusta. Niestety
Nie wiem 22:49, 10.04.2024
Amanda dan to prostak i nie szanuje tak pięknych kobiet jak ty to związek toksyczny uciekaj jak najszybciej i się nie angażuje w taki związek
1 0
A czego ty się spodziewasz po Amandzie,stylistce paznokci??