Z inicjatywy Roberta Wagnera – Komandora Ratownictwa Wodnego Sława powstała pierwsza biblioteczka nad wodą, która mieści się na terenie RWS.
[FOTORELACJA]5746[/FOTORELACJA]
Nieoficjalnie wiemy, że myśli się o uruchomieniu kolejnych dwóch na dwóch kąpieliskach nad jeziorem.
- Nasz motyw jest taki. że widzimy jak nad wodą wiele osób czyta książki. Dlatego na początek przynieśliśmy kilka zakurzonych w domu książek, a z kolei kilka osób zobowiązało się, że też przyniesie. Można książkę zabrać do domu, ale włożyć coś w zamian. Przynieść po przeczytaniu tylko nie niszczyć książki. Myślę że to będzie takie rozwijanie czytelnictwa. Może też będzie jakaś ławeczka, parasol oby tylko nie zniszczyli tego - powiedział nam Pan Robert.
Również w niedzielę komandor RWS spotkał się z 60 osobową grupą kolonistów PCK, którym zaprezentował sprzęt ratowniczy jakim dysponują sławscy ratownicy. W trakcie spotkania zwrócił szczególną uwagę na zachowanie nad wodą zarówno kadry jak i uczestników. Ratownicy zaprezentowali także podejmowanie z wody topiącego się człowieka.
Fed
Dyrektorka PCPR zwolniona!
W przeszłości moje dwie koleżanki pracowały u Pani Dyrektor Krystyny Piaseckiej Olejniczak.Myślę że.około14 lat temu.J Obie były przyjęte na czas określony.Z różnicą zatrudnienia około 2 lat.Jedna
Ataner
01:00, 2025-10-24
Koszmarna kolizja z udziałem karawanu
Czy ktos kontroluje populacje dzikich zwierząt w naszym regionie??? Coraz ich więcej, oby nie doszło do tragedii...
Lith
23:43, 2025-10-23
Koszmarna kolizja z udziałem karawanu
Na szczycie górki jest ograniczenie do 70 a niektórym się chyba europejskie jednostki prędkości z amerykańskimi mylą.
TeDe
22:11, 2025-10-23
Koszmarna kolizja z udziałem karawanu
Przyczyną wypadku bedzie sarna ? Czy bezmyślniść jeleni za kierownicami samochodów.
Sarna
21:53, 2025-10-23
1 0
Bardzo fajny pomysł. Jako osoba która czyta mnóstwo ksiazek jest to genialny pomysl
2 0
Ale nowość przecież u nas w parku na budowlanych już dawno była chyba inicjatywa PWSZ jak się nie mylę nie wiem czy jeszcze jest bo oczywiście przeszkadzało ,swoją drogą widziałam już dawno temu takie szafy w Niemczech.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz