Ponad 50 par i zabawa jak za dawnych lat – tak spędzają czas sławscy emeryci.
::photoreport{"type":"see-button","item":"8432"}
Sławski Oddział Polskiego Związku Rencistów, Emerytów i Inwalidów kontynuuje swoją zróżnicowaną działalność na rzecz seniorów, obejmującą nie tylko konferencje i seminaria poświęcone bieżącym sprawom, lecz także działania o charakterze integracyjnym.
Jednym z nich była zabawa, podczas której w piątek w restauracji „Sławianka” w Sławie spotkało się ponad 50 par. Po raz kolejny okazało się, że wiek nie gra roli – wszyscy bawili się doskonale, jak za młodzieńczych lat.
Wydarzenie było okazją do świętowania tegorocznego Dnia Seniora.
Spotkanie rozpoczął przewodniczący sławskiego oddziału, Zbigniew Jankowski, który przywitał uczestników, życząc im wspaniałej zabawy. Głos zabrał również Krzysztof Gruszewski, zastępca burmistrza Sławy, podkreślając, że takie spotkania są niezwykle ważne dla budowania więzi społecznych, integracji oraz wzmacniania aktywności wśród seniorów.
W świetnych humorach i w znakomitej atmosferze seniorzy bawili się aż do godziny 23.00.
fed
Nalot na nielegalny salon gier w Głogowie
Zajmijcie się wreszcie "salonem" na Al. Wolności 63.
Bolo
16:43, 2026-03-30
[FOTO] Przedszkole marzeń w Grębocicach otwarte!
Fajne przeczkole ale oficjalne otwarcie nie dla rodziców, zanim pleps (wyborców co by nie było) wpuścili to wójt i oficjele boczkiem uciekli.
Rodzic
16:32, 2026-03-30
[FOTO] Przedszkole marzeń w Grębocicach otwarte!
To już trzecie przedszkole marzeń, już trzeba rozglądać się za działką na czwarte.
Ha ha
15:14, 2026-03-30
Piją i jadą. Kolejni zatrzymani w Głogowie
Alkoholicy - banda nieudaczników. 50 tys kary i się może nauczą... Zabrać samochod na licytację i kasa na szpital. A alkoholik na przymusowy odwyk. I zakaz opuszczania kraju.
Michał
14:49, 2026-03-30
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz