Droga wojewódzka pod Sławą została zablokowana po kolizji dwóch pojazdów. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.
Do bocznego zderzenia samochodów doszło około godziny 11:30 pod Starym Strączem (gm. Sława). Droga między Wygnańczycami a Starym Strączem jest nieprzejezdna.
– W zdarzeniu uczestniczyła kierująca samochodem marki Skoda oraz kierowca busa marki Iveco. Doszło do bocznego zderzenia. Kierująca skodą trafiła na badania do szpitala w Głogowie – potwierdza asp. Marek Cieślakowski, p.o. oficera prasowego KP Policji we Wschowie.
Na miejscu pracują strażacy z PSP Wschowa, OSP Stare Strącze i OSP Sława, a także Zespół Ratownictwa Medycznego. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia. Kierowcy wciąż kierowani są na objazdy.
fot. OSP Sława




Pływalnia Chrobrego zamknięta
Prima Aprilis
pierwszy kwietnia
23:18, 2026-04-01
To CUdowni Rodzice numer 2500!
W tej firmie wszystko jest CUdowne . Wystarczy obejrzeć kghmTV
Dedy
23:15, 2026-04-01
Robotnicy na Tęczowej w natarciu!
Żenada 7 miesięcy ponad 5 baniek odcinek jakieś 500 metrów mostek 20 metrów.DNO DNA. Patrząc na to to zastanawiam się jak polecą z obwodnicą 🤬😡.
Ja
22:36, 2026-04-01
Tłumy w kościele. Niezwykły koncert pasyjny
Toż to Jaskier we własnej osobie :)
Tommy
21:56, 2026-04-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz