Szczęśliwe dzieci, dumni rodzice. Takie obrazki miło widzieć. Takie jak w Szkole Podstawowej nr 8 w Głogowie, na gali „Uczeń na medal” dla klas od 1 do 3.
Szkoła Podstawowa nr 8 już po raz szósty organizuje taką galę, na której może się pochwalić zdolnymi uczniami.
::photoreport{"type":"see-button","item":"9103"}
To już tradycja, która wpisała się w kalendarz naszej szkoły
- cieszy się dyrektor Agnieszka Koncewicz.
W środę (11.03.) uroczystość odbyła się dla młodszych klas, natomiast w przyszłym tygodniu starsze klasy wystąpią na scenie, w Miejskim Ośrodku Kultury. To niezwykle miłe dla uczniów, którzy w tak uroczysty sposób są wyróżniani, a rodzice mogą być z nich dumni i podziwiać. Kto jest rodzicem, ten rozumie, jakie to są wspaniałe uczucia.
To gala dla uczniów, którzy mają najwyższe wyniki, ale wyróżniamy ich także za pracę, za pomoc innym, za uśmiech i za ich możliwości, za talent. Niektórzy mają jeszcze talent ukryty, ale staramy się go dostrzec
- mówi nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Beata Furjer.
W środę wyróżniono 80 uczniów klas 1-3. Otrzymali w nagrodę specjalne odznaki.
Bardzo się cieszymy, że mamy tylu wspaniałych uczniów, że te nasze dzieci tyle potrafią i są takie cudowne
- dodaje nauczycielka.
Chcemy jednak podkreślić, że to, że są tak wspaniałe, to jest ogromna zasługa nauczycieli, którzy ich uczą, ale przede wszystkim rodziców, którzy są zaangażowani i są dużym wsparciem, są pomocni i są mądrymi rodzicami
- podkreśla dyrektorka Agnieszka Koncewicz. Gala dla starszych klas z tej szkoły odbędzie się 18 marca w Miejskim Ośrodku Kultury.
Kolejny pirat na DK 12
To chyba max co mógł wyciągnąć tym pełnoletnim autem
Jan
15:20, 2026-06-25
Poseł Zubowski wszedł z kontrolą do ratusza
Tylko na przekrętach ten nasz kraj funkcjonuje.A za wszystko zapłacą Polacy.
Robotnik
15:09, 2026-06-25
Poseł Zubowski wszedł z kontrolą do ratusza
😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Olo
14:49, 2026-06-25
Poseł Zubowski wszedł z kontrolą do ratusza
trojka zadymiarzy
andrzej
14:18, 2026-06-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz