Chrobry Głogów zremisował u siebie z Resovią Rzeszów 3:3 (2:2). Emocji w tym meczu było sporo, a wszystko zaczęło się już w 2. minucie, kiedy gapiostwo naszej defensywy wykorzystał Bartłomiej Eizenchart. Chrobry odpowiedział szybko trafieniem z rzutu karnego Mikołaja Lebedyńskiego. A potem worek się rozwiązał - przed przerwą po bramce strzelili jeszcze kolejno Lebedyński i Bartłomiej Wasiluk. Po zmianie stron głogowianie znów wyszli na prowadzanie za sprawą celnej główki Mikołaja Ilkowa-Gołąba. I wydawało się, że tym razem będzie już łatwiej pomarańczowo-czarnym, ale... w 76. minucie skarcił nas Paweł Wojciechowski - były napastnik Chrobrego.
Chrobry: Leszczyński - Tupaj (46 Ilków-Gołąb), Praznovsky, Michalec, Ziemann, Mandrysz, Kolenc, Bochnak, Rzuchowski (90 Cywka), Piła (69 Dziąbek), Lebedyński (90 van der Heijden).
RED
Brutalne pobicie w centrum Głogowa
Fuego i wszystko jasne... Dno i wylęgarnia narkomanów!!!
Ona
22:07, 2026-02-04
Spójna sieć tras rowerowych w Powiecie Głogowskim
Błazenada jeszcze się tym chwalą. Za 10 lat będą o tym samym rozmawiać
Cyklista
21:51, 2026-02-04
Podlodowe wędkowanie na Odrze w Głogowie
Hofman pod lód - stary kłusol
Wędkarz
21:44, 2026-02-04
W domu przeżył piekło! Syn znęcał się nad ojcem
Trzeba było mnie więcej głaskać
Synek
21:39, 2026-02-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz