Zamknij

Jedenasty sezon Michała Ilkowa-Gołąba

11:55, 04.06.2022 strony
Skomentuj

Michał Ilków-Gołąb przedłużył wygasający z Chrobrym Głogów kontrakt o kolejny rok. Obrońcę zobaczymy więc w pomarańczowo-czarnych barwach już w jedenastym sezonie. 

Michał Ilków-Gołąb, obok Michała Michalca, jest najdłużej grającym w Chrobrym piłkarzem. Do zespołu dołączył na początku 2013 roku i od tamtego momentu rozegrał 260 spotkań, w których zdobył 39 goli. W ostatnim, zakończonym udziałem w barażach o awans do Ekstraklasy sezonie, na boisko wychodził 28-krotnie. - Z klubem jestem związany emocjonalnie. Każdy kolejny sezon stawia przed nami nowe wyzwania. Taki był ostatni, a wierzę, że kolejny również może przynieść kibicom dużo emocji. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło mnie w tym zabraknąć, dlatego cieszę się, że klub mi ufa. Pełen nadziei chcę przystąpić do tych kolejnych wyzwań - powiedział Michał Ilków-Gołąb. 

- W sporcie cały czas trzeba stawiać sobie cele. Byliśmy o włos od dużego sukcesu. Zabrakło niewiele i o naszą dalszą motywację jestem spokojny, bo widzę dużo chęci, aby nadal się rozwijać i walczyć o kolejne cele. Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon, w którym mam nadzieję będziemy nadal mocną, zgraną i dobrze prosperującą drużyną. Dołożę wszelkich starań, żeby tak było i żeby pomóc nowym zawodnikom zaadaptować się w drużynie. Sam postaram się zbudować wysoką dyspozycję, aby na tyle, na ile mogę pomagać zespołowi - dodał obrońca.
RED

źródło: Chrobry Głogów

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%