Piłkarze Chrobrego Głogów gonili wynik i dogonili. Dziś (28.02.) zagrali na wyjeździe z Koroną Kielce. Zremisowali 2:2. W pierwszej połowie dla pomarańczowo-czarnych strzelił Mikołaj Lebedyński - ten po zmieni stron został wyrzucony przez sędziego z boiska. Dostał żółtą kartę za atak rywala łokciem.
Wydawało się, że grając w dziesiątkę Chrobry nie odrobi strat. A wówczas przegrywał 2:1. Nic z tego, bo w ostatniej minucie meczu strzelił Maksymilian Banaszewski, dla którego było to siódme trafienie w sezonie.
Chrobry: Makuchowski - Ilków-Gołąb, Bougaidis, Stolc, Ziemann, Cywka (82 Kolenc), Mandrysz (82 Kowalczyk), Dziąbek (70 Piła), Banaszewski, Piotrowski (67 Bryła), Lebedyński.
RED
fot. Chrobry Głogów S.A.
Piraci na Jerzmanówce pod Głogowem
Gdyby przejechali się między 5 a 7 rano, to zarobiliby na nowy radiowóz.
z
19:11, 2026-03-25
Wielka kasa dla Głogowa!
To teraz jest większa szansa na to by zamontować może w końcu porządne oświetlenie przy przejściu dla pieszych koło różowego 🫣 i nie przegapcie na głupoty 😅
Niby rozwój
17:59, 2026-03-25
Taki most będziemy mieli w Głogowie
do Ja Weto czarne lepsze?
tokmek
17:03, 2026-03-25
Ceny szaleją! Litr diesla w Głogowie za dychę?
do Nie bać A to pedofile ( w sukienkach) to nie w Sosnowcu?
tokmek
16:57, 2026-03-25
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz