Zamknij

Kibice wracają na trybuny! Chrobry ogłasza sprzedaż biletów

11:52, 06.05.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 11:52, 06.05.2021
Skomentuj

Długo trwała ta przerwa spowodowana obostrzeniami. Od 15 maja kibice znów mogą pojawić się na trybunach, choć w ograniczonej liczbie. Fani pomarańczowo-czarnych będą mogli dopingować Chrobrego Głogów podczas starcia z Zagłębiem Sosnowiec o godz. 17.

Masz karnet z jesieni? Klub przygotował dla ciebie bezpłatny bilet. W pierwszej kolejności będziemy prowadzić dystrybucję biletów dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/21. W związku z tym, że nie mogli oni obejrzeć wszystkich spotkań, na mecz z Zagłębiem przysługuje im odbiór bezpłatnej wejściówki, a rabaty będą zawierać też karnety na nowy sezon. Wystarczy mieć przy sobie w/w karnet i dokument tożsamości.

Dla tych wszystkich, którzy nie zakupili wcześniej karnetu na rundę jesienną sezonu 2020/21, uruchomimy sprzedaż otwartą. Pula biletów zostanie pomniejszona o te, które odebrali kibice posiadający karnet. Nie ma możliwości zakupu biletu przed meczem. Trybuny mogą zapełnić się w 25 proc., czyli na stadion zostanie wpuszczonych 585 kibiców.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%