Fotorelacje

Zamknij
16:30, 20.02.2021
Po dwóch wygranych z rzędu nad Pogonią Szczecin i Stalą Mielec głogowianie do meczu z MMTS-em Kwidzyn przystąpili w dobrych humorach,
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Palinocka w Obiszowie
zobacz fotorelację
Graffiti Jam w przejściu podziemnym w Głogowie
zobacz fotorelację
Dni Gminy Jerzmanowa
zobacz fotorelację
Jubileusz 15-lecia Gwardii Białołęka
zobacz fotorelację
Piknik serc
zobacz fotorelację
Akademia Dorosłego Człowieka
zobacz fotorelację
Stachuriada w Grochowicach z poezją śpiewaną
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w Sławie
zobacz fotorelację
Kaski dla uczniów od miasta
zobacz fotorelację
Zakończenie roku w Przyrodniczej
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz