Fotorelacje

Zamknij
18:57, 31.05.2025

Po raz drugi do wsi wysiedlonej w latach 80. przyjechali jej dawni mieszkańcy (31.05.). 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Powitanie Lata w DPS
zobacz fotorelację
Sześciolatki z „Dwójki” pożegnały przedszkole
zobacz fotorelację
Wzorowi uczniowie w SP 3
zobacz fotorelację
Zespół U17 o krok od awansu do Ekstraklasy
zobacz fotorelację
Czterdzieści lat Piastowa
zobacz fotorelację
Historia na ścianach, sztuka pod ziemią
zobacz fotorelację
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu
zobacz fotorelację
Nowy sprzęt dla ratowników medycznych w Głogowie
zobacz fotorelację
Chrobry wrócił do treningów
zobacz fotorelację
60 lat Zawiszy Serby
zobacz fotorelację

komentarz (1)

jerzy.h.pilecki@gmaijerzy.h.pilecki@gmai

1 0

Dziękujemy serdecznie, podziękowań nie ma końca...do zobaczenia i usłyszenia .
Z poważaniem Pileccy i cały Wróblin

21:49, 31.05.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz